40 EUR bezriska likme
Saņemt

Toronto “Maple Leafs” uzstādījuši jaunu NHL antirekordu

Toronto "Maple Leafs", likmetv
1. jūnijs, 2021, 13:01
Toronto "Maple Leafs" | Foto: Sportsnet

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Kanādas klubs Toronto “Maple Leafs” uzstādījis jaunu līgas antirekordu, ja klubs nākamsezon izcīnīs Stenlija kausu, atstarpe starp tituliem būs 55 gadi, ziņo līgas mājaslapa.

Vienība šonakt ar 1:3 savā laukumā piekāpās Monreālas “Canadians” vienībai un kapitulēja sērijā ar rezultātu 3-4. Tas nozīmē, ja pat klubs izcīna trofeju nākamajā sezonā, iepriekšējo reizi par čempioniem komanda kļuva pirms 55 gadiem 1967. gadā.

Tas ir jauns līgas antirekords, iepriekšējais piederēja Ņujorkas “Rangers”, kuri nākamo Stenlija kausu ieguva pēc 54 gadu pārtraukuma (1940.-1994.)

Kopā ar “Leafs” savu sēriju bez tituliem turpina arī Bufalo “Sabres” un Vakuveras “Canucks” (51 gads bez trofejas). Šīs abas vienības ne reizi nav kļuvuši par Stenlija kausa turētājiem, savu debiju līgā piedzīvojot 1970./1971. gada sezonā.

Toronto vienība šo gadu laikā nav ne reizi spēlējuši finālā, kamēr “Sabres” to darījuši divas reizes, bet “Canucks” – trīs.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis