Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Slovākijas izlases hokejists pastāstījis par ugunsgrēka trauksmi viesnīcā pirms pasaules čempionāta

Ādams Liška, likmetv
25. maijs, 2021, 17:35
Ādams Liška | Foto: Championat

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Čerepovecas “Severstal” un Slovākijas izlases uzbrucējs Ādams Liška pastāstīja par ugunsgrēka trauksmi viesnīcā neilgi pirms Pasaules čempionāta sākuma.

Hokejists apgalvo, ka Krievijas Olimpiskās komitejas komandas pārstāvji ir vienīgie, kuri šīs trauksmes laikā nepameta viesnīcu.

“Pirms pasaules čempionāta mūsu viesnīcā divos nakti sāka darboties ugunsdzēsības trauksme. Neviens nezināja vai tās ir mācības, vai tiešām kaut kas ir atgadījies. Kad devāmies lejā, uzreiz ieraudzījām čehus, norvēģus un citu izlašu dalībniekus, bet Krievijas pārstāvju nekur nebija. Tas mūsu starpā lika domāt, ka pie vainas ir krievi. Līdz šai dienai nav zināms, kas izraisīja šo trauksmi,” par atgadījumu izstāstīja hokejists.

Kad vaicāts par turnīru, uzbrucējs par savu lielāko ieroci nosauca komandas spēli: “Komandā nav lielu zvaigžņu, mūsu galvenais ierocis būs komandas spēle. Jāturas visiem kopā un tad mums būs cerības.”

Slovākijas izlase čempionātu iesākusi ar trīs uzvarām tik pat spēlēs, iepriekšējā ar 3:1 apspēlējot Krievijas Olimpiskās komitejas komandu.

Standings provided by Sofascore
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis