Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Slovākija turpina nevainojami un sagādā Krievijas Olimpiskās komitejas komandai pirmo neveiksmi

Slovākijas hokeja izlase, likmetv
24. maijs, 2021, 19:05
Slovākijas hokeja izlase | Foto: Natalia Fedosenko/TASS

Slovākijas vīriešu hokeja izlase pirmdien Olimpiskajā sporta centrā izcīnīja negaidītu uzvaru pasaules čempionāta A apakšgrupas spēlē.

Slovāki ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja grupas favorīti Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandu.

Slovākija čempionātu turpina bez zaudētiem punktiem, kamēr krievi pirmdien piedzīvoja pirmo neveiksmi.

Pirmie vārti šajā spēlē tika gūti tikai mača vidū, kad pēc slovāku neatlaidīgas cīņas uzbrukuma somā Milošs Kelemens panāca 1:0. Pēc 66 sekundēm Aleksandrs Barabanovs, metot bez ripas apstādināšanas, realizēja vairākumu un izlīdzināja rezultātu.

Nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Martins Gernats ar tālu un sagatavotu metienu panāca 2:1 Slovākijas izlases labā, bet 61 sekundi pirms finālsvilpes bijušais Rīgas “Dinamo” aizsargs Mareks Djaloga raidīja ripu tukšos vārtos – 3:1.

Grupas līderpozīcijā ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir Slovākija, sešus punktus trīs mačos iekrājusi OKR, seši punkti divās spēlēs ir Šveicei, trīs punkti ir Dānijai un Baltkrievijai, kamēr Zviedrija, Čehija un Lielbritānija ir bešā.

2021.gada pasaules čempionāts Rīgā notiek no 21.maija līdz 6.jūnijam.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Standings provided by Sofascore
Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis