40 EUR bezriska likme
Saņemt

Sanderss: Uz mums abiem tiks izdarīts spiediens

Billijs Džo Saunderss, likmetv
8. maijs, 2021, 17:37
Billijs Džo Saunderss | Foto: Big Fight Weekend

Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempions super vidējā svarā Billijs Džo Sanderss (30-0, 14 KO) komentēja gaidāmo cīņu ar Pasaules boksa asociācijas (WBA) un Pasaules boksa padomes (WBC) titulu īpašnieku Kanelo Alvaresu (55-2-1, 37 KO).

“Ar publikas spiedienu esmu saskāries jau pirms tam. Es 18 gados aizbraucu uz Olimpiskajām spēlēm kā amatieris un pasaulē nav lielāka spiediena kā aizvadīt cīņu, kad uz tevi skatās miljoniem cilvēku,” pastāstīja britu bokseris.

“Uz mums abiem tiks izdarīts spiediens, jo neviens no mums nevēlas atgriezties mājās kā zaudētājs,” par spiedienu turpināja Sanderss: “Galu galā puse Meksikas viņu mīl, otra, nē. Ceru, ka tā daļa, kas ir pret viņu atbalstīs “čigānzēnu”. Tas būtu forši.”

“Tas attiecas uz visiem romu tautības pārstāvjiem gan Lielbritānijā gan Meksikā,” noslēdza 31 gadu vecais sportists.

Cīņa tiks aizvadīta AT&T stadionā Dalasā un galvenais duelis starp abiem bokseriem sāksies aptuveni 6:00 pēc Latvijas laika.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis