Rīgas “Dinamo” pievienojas latviešu aizsargs un NHL uzspēlējis kanādiešu uzbrucējs

Kārlis Čukste, likmetv
Kārlis Čukste | Foto: LSM

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” vienojušies ar Kārli Čuksti un Hanteru Šinkaruku, portālā “Twitter” ziņo “Sportacentrs.com” apskatnieks Ulvis Brože.

23 gadus vecais aizsargs Čukste iepriekšējo sezonu sāka “Optibet” hokeja virslīgā HK “Mogo” rindās, kur 16 spēlēs guva 16 (9+7) punktus, bet sezonas gaitā viņš pārcēlās uz ASV, kur Amerikas hokeja līgā (AHL) pārstāvēja Sanhosē “Barracuda” un Austrumu krasta hokeja līgā (ECHL) Orlando “Solar Bears”. Tajā kopā aizvadītas 23 spēles un pieci (2+3) rezultivitātes punkti.

26 gadus vecais kanādiešu uzbrucējs Šinkaruks līdz 2019./2020. gadam bija spēlējis tikai Ziemeļamerikā, bet iepriekšējo sezonu viņš pavadījis Ķīnas klubā Pekinas “Kunlun Red Stars”. Viņš ir draftēts Nacionālajā hokeja līgā (NHL), tomēr pasaules spēcīgākajā līgā aizvadījis vien 15 spēles, kurās četri punkti (2+2).

Ķīnas kluba rindās viņam aizvadītajā sezonā 12 vārtu guvumi un 18 rezultatīvas piespēles 47 dueļos.