Porziņģim labs sniegums, taču spēli pabeigt nespēj

Kristaps Porziģis, likemtv
23. aprīlis, 2021, 8:24
Kristaps Porziģis | Foto: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 19 punktus un palīdzēja Dalasas “Mavericks” izcīnīt uzvaru, taču trešās ceturtdaļas beigās potītes savainojuma dēļ atstāja laukumu.

Dalasas “Mavericks” mājās pieveica Losandželosas “Lakers” ar 115:110 (31:26, 31:25, 32:39, 21:20).

Porziņģis laukumā pavadīja 28 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā guva 19 punktus, grozā raidot piecus no desmit divpunktu metieniem un vienīgo trīspunktu metienu, kā arī realizēja sešus no septiņiem “sodiņiem”.

Basketbolists arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pa reizei rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra bumbu, nopelnīja trīs personiskās piezīmes, sakrājot +/- rādītāju -6.

Latvijas basketbolistam spēle noslēdzās neilgi pirms trešās ceturtdaļas beigām, pie pretinieku groza neveiksmīgi pagriežot potīti un dodoties uz ģērbtuvēm.

Rezultatīvākais ar 30 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm uzvarētāju rindās bija Luka Dončičs, sešiem Dalasas kluba spēlētājiem gūstot vismaz desmit punktus.

Viesiem pēc traumas ārstēšanas laukumā bija atgriezies Entonijs Deiviss, kurš nepilnās 17 minūtēs laukumā guva četrus punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

Rezultatīvākais čempionu rindās ar 29 gūtiem punktiem bija Kenteviuss Koldvels-Poups, 25 punktus un 13 rezultatīvas piespēles pievienoja Deniss Šrēders, pa 14 punktiem sakrājot Montrezlam Herelam un Andrē Dramondam, kkura kontā arī 19 atlēkušās bumbas.

Sestdien Dalasā komandas tiksies atkārtoti.

“Mavericks” ar 32 uzvarām 58 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu.

Citā mačā Milvoki “Bucks” ar Rodionu Kurucu uz rezervistu soliņa mājās pārspēja Filadelfijas “76ers” ar 124:117 (40:26, 37:34, 31:27, 16:30), sagādājot filadelfiešiem trešo zaudējumu pēc kārtas.

Uzvarētājiem Jannis Adetokunbo guva 27 punktus, kā arī sakrāja 16 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles. 24 punkti Krisa Midltona, 23 punkti Bobija Portisa rēķinā.

Viesiem 24 punktus sakrāja Džoels Embīds, 20 – Šeiks Miltons.

Sestdien komandas Milvoki tiksies atkārtoti.

“Bucks” ar 36 uzvarām 58 spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.