40 EUR bezriska likme
Saņemt

Portāls: Martins Dukurs – 73. izcilākais 2020.gada sportists pasaulē

Skeletons, likme.tv
23. marts, 2021, 13:33

Latvijas skeletonists Martins Dukurs tīmekļa vietnes “sportspedia.net” vērtējumā atzīts par 73. izcilāko 2020.gada sportistu pasaulē.

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

M.Dukurs šajā vērtējumā ir nopelnījis 61 489 punktus. Viņš par 11 punktiem atpaliek no basku pelotas spēlētāja Estevana Gaubekas, bet par 57 punktiem apsteidz franču motosportistu Tomā Šarēru.

Pirmajā vietā atrodas Losandželosas “Lakers” zvaigzne Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempions Lebrons Džeimss, kas sakrājis 88 491 punktu. Otrais ar 87 437 punktiem ir pasaules ranga līderis tenisā serbs Novaks Džokovičs, trešais ar 85 960 punktiem – spāņu mototriālists Antoni Bovs.

Pirmajā desmitā iekļuvuši arī tenisists spānis Rafaels Nadals, bobsleja pilots no Vācijas Frančesko Frīdrihs, amerikāņu basketboliste Sjū Bērda, Japānas sumo meistars Hakuho Šo, britu Pirmās formulas zvaigzne Lūiss Hamiltons, amerikāņu futbola spēlētājs Toms Breidijs un Nīderlandes ātrslidotāja Irēna Vista.

Britu gargabalnieks Mohameds Farahs ieņem 11.vietu, šveiciešu tenisists Rodžers Federers ir 14., nīderlandiešu ātrslidotājs Svens Krāmers – 16., portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu – 18., ASV sprintere Elisona Fēliksa – 21., ASV tenisiste Serēna Viljamsa – 31., Norvēģijas distanču slēpotāja Terēze Juheuga – 33., argentīniešu futbolists Lionels Mesi – 38., UFC meistars no Krievijas Habibs Nurmagomedovs – 44., vācu kamaniņu braucējs Felikss Lohs – 45., vācu futbola vārtsargs Manuels Neiers – 46., bet viņa komandasbiedrs Minhenes “Bayern” rindās polis Roberts Levandovskis – 50.vietu.

57.vietā ir vēl viens “Bayern” spēlētājs – vācu uzbrucējs Tomass Millers, 58.vietā ir amerikāņu basketboliste Daiena Taurazi, 62.vietu ieņem viņas tautietis golferis Taigers Vudss, 65. ir norvēģu pasaules čempions šahā Magnuss Karlsens, 66. – viņa tautietis barjerskrējējs Karstens Varholms, 77. – vēl viens norvēģis distanču slēpotājs Juhanness Klēbo, 88. – Kenijas 150 metru skrējējs Timotijs Čerujots, 91. – viņa tautietis Džošua Čeptegei, bet 93. – ASV sprinteris Noā Lailss.

Simtnieku ar 56 463 punktiem noslēdz jauktās cīņas mākslas (UFC) horvātu izcelsmes amerikānis Stipe Miočičs.

100 2020.gada pasaules labāko sportistu pārstāv 39 sporta veidus un 34 valstis no visiem pastāvīgi apdzīvotajiem kontinentiem.

Daži sporta veidi ir pilnībā izslēgti no pētījuma pilnīgas vai daļējas darbības pārtraukšanas Covid-19 pandēmijas ietekmē, kā arī daži sportisti ceļojumu ierobežojumu dēļ nemaz nesacentās.

Tīmekļa vietnes “Sportspedia.net” vērtējumā pasaules sportistu rangs salīdzina sporta izcilības vairāk nekā 150 sporta veidos.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis