40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ostapenko nespēj pārvarēt Štutgartes turnīra dubultspēļu pirmo kārtu

Aļona Ostapenko, likmetv
20. aprīlis, 2021, 17:31
Aļona Ostapenko | Foto: Tennis World USA

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko kopā ar Ukrainas tenisisti Ļudmilu Kičenoku otrdien piedzīvoja zaudējumu Štutgartes “WTA 500” sērijas dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā.

Turnīrā ar ceturto numuru izsētais Latvijas/Ukrainas duets ar 6-7 (5:7), 6-3, 5:10 piekāpās Vācijas pārim Angelika Kerbere/Andrea Petkoviča.

Pirmajā setā pretinieces zaudēja servējot otrajā un ceturtajā geimā, bet Ostapenko/Kičenoka zaudēja punktu, pašām servējot, trešajā un septītajā geimā.

Līdz pat taibreikam Ukrainas/Latvijas duets turējās pussolīti priekšā pretiniecēm, bet taibreiku ar zaudētu savas serves punktu uzsāka tieši Ostapenko ar Kičenoku. Pēc 0:2 viņas guva četrus punktus pēc kārtas, taču ar to pašu atbildēja pretinieces, setu ar otro setbumbu Vācijas duetam beidzot ar vēl vienu uzvarētu pretinieču serves punktu 7-6 (7:5).

Otrajā setā Latvijas/Ukrainas pāris zaudēja ceturto geimu, pašām servējot, kamēr pretinieces atbildēja ar trim tādiem geimiem – pirmo, trešo un devīto, kurā gan Ostapenko pārstāvētajam duetam izdevās uzvarēt vien ar ceturto setbumbu.

Supertaibreikā pēc zaudēta savas serves pirmā punkta Latvijas un Ukrainas duets atrada spēkus, lai rezultātu izlīdzinātu (2:2), taču turpinājumā pārsvaru turpināja audzēt vācietes, uzvarot ar 10:5.

Par sniegumu dubultspēlē “Porsche” sponsorētajā turnīrā Štutgartē Ostapenko nopelnīja vienu pasaules ranga punktu.

Vienspēlē pasaules ranga 52.numurs pirmajā kārtā tiksies šveicieti Stefanī Fēgeli, kura pasaules rangā ieņem 129.vietu un Štutgartē pārvarēja divas kvalifikācijas kārtas.

Sacensībās nepiedalās Latvijas pirmā rakete, pasaules ranga 47.vietas īpašniece Anastasija Sevastova.

Turnīrs Štutgartē uz māla seguma norisināsies līdz 25.aprīlim.

Decembrī Sieviešu tenisa asociācija (WTA) līdz ar zīmola atjaunošanu veica arī izmaiņas tās rīkoto turnīru kategoriju nosaukumos. Izmaiņas veiktas sadarbībā ar Tenisa profesionāļu asociāciju (ATP), lai sporta veida augstākajā līmenī būtu līdzjutējiem saprotama sacensību struktūra.

Sākot ar 2021.gadu, WTA rīkotajos turnīros augstākais līmenis ir WTA 1000 (iepriekš – “Premier Mandatory” un “Premier 5”), tam seko WTA 500 (“Premier 700”), WTA 250 (“International”) un WTA 125 (125 K) līmeņi. Turnīros iegūstamie punkti un naudas prēmijas palikuši tie paši, kas iepriekš.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis