40 EUR bezriska likme
Saņemt

Nurmagomedova menedžeris: Džeiks Pols izdauzīs visus “mēslus” no Konora

Ali Abdelazizs, likmetv
17. maijs, 2021, 10:38
Ali Abdelazizs | Foto: Sportskeeda

Bijušā UFC čempiona vieglajā svarā, Habiba Nurmagomedova menedžeris, Ali Abdelazizs, komentējis iespējamo Konora Makgregora un “Youtubera” Džeika Pola dueli, kas risinātos pēc boksa noteikumiem.

Menedžeris atklājis, ka viņš Polu uzskata par īstu un godīgu, kuram ir visas iespējas labas iespējas: “Man patīk puisis, Džeiks Pols. Kāpēc? Jo viņš ir īsts. Kad viņš runāja par Makgregora sievu, viņš pateica, ko īrs pateica par Habiba sievu. Es domāju, ka viņš izdauzīs visus “mēslus” no Konora un viņa komandas”.

“Man arī patīk Džeika brālis – Logans. Viņi kaut ko veido no nekā.  Pat Maikam Taisonam patīk tie brāļi un Maiks ir mans draugs,” turpināja Azbdelazizs.

Abi brāļi šobrīd gatavojas citam duelim – pret Floidu Meivezeru. Cīņa paredzēta 6. jūnijā. Sākotnēji bija paredzēta tikai Logana Pola un Meivezera tikšanās, bet pēc Džeika un Floida saķeršanās publicitātes pasākumā, bokseris paziņoja, ka gatavs vienā vakarā cīnīties un pieveikt abus brāļus.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis