40 EUR bezriska likme
Saņemt

Merzļikins par neveiksmju sēriju: Nespēju naktīs gulēt

Elvis Merzļikins, likmetv
23. aprīlis, 2021, 11:04
Elvis Merzļikins | Foto: AP Photo/Mike Carlson

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins komentējis savas vienības zaudējumu sērija, kura ieilgusi līdz astoņām neveiksmēm pēc kārtas.

“Esmu noguris – noguris zaudēt spēles. Es zinu, ka komanda cenšas, cik spēj, taču sāk palikt nedaudz slikti. Kā ir, tā ir, būšu godīgs pret jums. Tas ir sāpīgi. Vēlos izturēt šo sezonu un vairs nedomāt par to. Šī zaudējumu sērija ir briesmīga gan mums, gan visai organizācijai. Protams, mēs nezaudējam speciāli,” stāstīja vārtsargs.

“Es nezinu, kā to pārdzīvo pārējie puiši, runāju par sevi personīgi. Cik mēs esam zaudējuši? Astoņas cīņas? Tas ir tiešām skumji. Nespēju naktīs gulēt, nevēlos, lai ar mums notiktu kā ar “Sabres”. Viņi to pārdzīvoja un atrada veidu kā gūt panākumus. Mums jāizdara tas pats,” Par personīgajām sajūtām atklāja Merzļikins.

“Mēs negūstam vārtus vairākumā? Tas nav mans darbs, to es nezinu kā paveikt. Arī iepriekšējā sezonā zaudējām piecus mačus pēc kārtas, taču tam izgājām cauri visi kopā. Ja pavērojat statistiku, redzēsiet, ka mums viss ir kārtībā, bet rezultāta nav,” latvietis runāja par komandas sniegumu.

Iepriekšējās 17 spēlēs Kolumbusa spējusi gūt panākumu vien divos dueļos. Bet latviešu vārtsargs šajā sezonā 23 aizvadītās spēlēs ticis galā ar 91,1% metienu, vidēji ielaižot 2,93 ripas mačā. “Blue Jackets” savā divīzijā ar 39 punktiem 49 spēlēs atrodas pēdējā, astotajā pozīcijā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis