40 EUR bezriska likme
Saņemt

Melnkalnes futbola izlases treneris: Ar puišiem esmu runājis par aukstumu un zāliena kvalitāti

22. marts, 2021, 14:10

Melnkalnes futbola izlases spēlētāji ir informēti par apstākļiem Rīgā, kur pēc divām dienām viņiem “Skonto” stadionā pret Latviju jāaizvada 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra pirmā spēle, sarunā ar Melnkalnes medijiem teica galvenais treneris Miodrags Radulovičs.

“Vienu varu apsolīt, cīnīsimies par katru “golu” un katru punktu,” pirms pirmajām Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēm teica Radulovičs.

“Turnīra sākums ir īpaši svarīgs, jo labi rezultāti paceļ komandas atmosfēru, kā arī dod spēlētājiem lielāku pārliecību. Pirmo spēli jāaizvada disciplinēti, gudri un drosmīgi,” skaidroja speciālists. “Kārtīgi esam izpētījuši Latvijas spēli. Tā ir komanda, kas vienmēr aizvada sīvas cīņas.”

Radulovičs pauda, ka viņa futbolistiem spēlē pret Latviju ir jākoncentrējas uz savām spēcīgajām pusēm. Viņš arī neslēpa, ka ir nedaudz bažīgs par “Skonto” stadiona zāliena kvalitāti, tomēr pamatmērķis ir izcīnīt uzvaru.

“Esmu runājis ar puišiem. Viņi zina, kas viņus sagaida Latvijā – sīva cīņa, aukstums un laukuma kvalitāte,” piebilda Radulovicš.

Marta sākumā sarunā ar Latvijas Televīzijas raidījumu “Sporta studija” Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko atklāja, ka “Skonto” stadiona zāliens šobrīd nosegts ar speciālu pūsli, kas lēnām ceļ zāliena gaisa temperatūru. Viņš norādīja, ka bez pūšļa zāliena temperatūra bijusi aptuveni -1 grāds pēc Celsija, bet tagad to izdevies paaugstināt par pieciem grādiem.

Lašenko pauda pārliecību, ka līdz 24.martam zāliens būs gatavs abu izlašu spēlei.

Melnkalnes izlasei pirms spēles pret Latviju izdosies aizvadīt tikai vienu koptreniņu.

“Mums nav daudz laika sagatavoties spēlei, kas nozīmē, ka laukumā spēlētājiem būs biežāk jārunā. Uz izlasi esmu uzaicinājis spēlētājus no labiem klubiem, kā arī dažus gados jaunākus futbolistus, kuri, manuprāt, ātri spēs iejusties manā spēles stilā,” norādīja treneris. “Domāju, ka šī ir viena no visu laiku labākajām izlasēm. Patiesi priecē, ka puiši klubos tiek pie spēles laika un ir ieguvuši ritmu.”

Melnkalnes izlase Latvijā ieradīsies otrdien, bet spēle starp abām komandām trešdien “Skonto” stadionā paredzēta plkst.21.45.

Latvijas izlase pēc spēles ar Melnkalni 27.martā Johana Kruifa vārdā nosauktajā stadionā Amsterdamā tiksies ar Nīderlandi, bet 30.martā Ataturka olimpiskajā stadionā Stambulā spēkosies ar Turciju.

Eiropas zonas G apakšgrupā spēlēs arī Norvēģijas un Gibraltāra izlases.

Eiropas zonā izlases sadalītas desmit apakšgrupās – piecās pa piecām izlasēm un piecās pa sešām izlasēm. Pasaules kausa finālturnīram kvalificēsies desmit grupu uzvarētājas, bet “play-off” kārtā piedalīsies desmit otro vietu ieguvējas un divas labākās UEFA Nāciju līgas komandas, kas apakšgrupās būs ārpus labāko divnieka.

Izslēgšanas turnīrā 12 izlases tiks sadalītas trīs “play-off” zaros, kur 2022.gada martā tiks noskaidrotas vēl trīs finālturnīra dalībnieces.

2022.gada Pasaules kausa finālturnīrs norisināsies Katarā, un karsto laikapstākļu dēļ turnīrs tiks izspēlēts ziemā no 21.novembra līdz 18.decembrim.

2022.gadā Katarā notiks pēdējais Pasaules kausa finālturnīrs, kurā piedalīsies 32 komandas. 2026.gada turnīrā, kuru uzņems Kanāda, Meksika un ASV, piedalīsies 48 izlases.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis