40 EUR bezriska likme
Saņemt

Meiera sniegums neglābj komandu no neveiksmes

Mārtiņš Meiers, likmetv
23. aprīlis, 2021, 23:12
Mārtiņš Meiers | Foto: SKATIES

Latvijas basketbolists Mārtiņš Meiers piektdien Francijas augstākās līgas (LNB) spēlē guva sešus punktus, taču tas neglāba Šalonas pie Sonas “Elan” komandu no zaudējuma izbraukumā.

“Elan” viesos ar rezultātu 85:88 (18:23, 26:23, 21:24, 20:18) piekāpās Buržas JL vienībai un piedzīvoja jau piekto neveiksmi pēc kārtas.

Meiers laukumā pavadīja 26 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Basketbolists iemeta trīs no pieciem divpunktu metieniem. Viņš arī vienreiz rezultatīvi piespēlēja, pieļāva trīs kļūdas, nopelnīja trīs personīgās piezīmes un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Uzvarētāju komandā 22 punktus guva Danilo Andušičs, bet par pieciem mazāk pievienoja Kodijs Millers-Makintairs, kuram arī septiņas rezultatīvas piespēles. “Elan” vienībā Mailzs Hesons iemeta 22 punktus.

“Elan” komanda ar septiņām uzvarām 21 spēlē Francijas čempionātā ieņem 16.vietu 18 klubu konkurencē.

Basketbolists Francijas klubam pievienojās februāra vidū. Sezonu viņš sāka Kazahstānas komandā “Astana”, kas spēlē Vienotajā līgā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss