40 EUR bezriska likme
Saņemt

Meiera pārstāvētā “Elan” piedzīvo pamatīgu sagrāvi

Mārtiņš Meiers, likmetv
1. maijs, 2021, 0:07
Mārtiņš Meiers | Foto: SKATIES

Latvijas basketbolists Mārtiņš Meiers piektdien guva astoņus punktus Francijas augstākās līgas (LNB) spēlē, viņa pārstāvētajai komandai Šalonas pie Sonas “Elan” piedzīvojot graujošu zaudējumu.

“Elan” viesos ar 75:102 (15:24, 20:28, 15:22, 25:28) piekāpās Vilērbānas ASVEL.

Meiers nospēlēja 24 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā guva astoņus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Viņš grozā raidīja četrus no astoņiem divpunktu metieniem. Tāpat basketbolists vienreiz pārtvēra bumbu, reizi bloķēja metienu, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja trīs personīgās piezīmes, pretiniekus izprovocēja uz diviem pārkāpumiem un spēli noslēdza ar dalīti sliktāko +/- rādītāju komandā -23.

“Elan” komandā rezultatīvākais ar 12 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām bija Mikaels Želabals, bet ASVEL komandas uzvaru ar 17 punktiem sekmēja Deivids Laitijs.

Meiera pārstāvētais klubs ar astoņām uzvarām 23 spēlēs ieņem 15.vietu 18 klubu konkurencē.

Basketbolists Francijas klubam pievienojās februāra vidū. Sezonu viņš sāka Kazahstānas komandā “Astana”, kas spēlē Vienotajā līgā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis