Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Mazāk kā 15% japāņu atbalsta OS rīkošanu šajā gadā

Tokijas Olimpiskais stadions, likmetv
18. maijs, 2021, 12:04
Tokijas Olimpiskais stadions | Foto: Olympics

Vairāk kā 80% Japānas iedzīvotāju uzskata, ka Tokijas Olimpiskās spēles ir jāatceļ vai jāpārceļ Covid-19 pandēmijas dēļ, par to vēsta Japānas izdevums “Asahi Shimbun”.

43% no respondentiem uzskata, ka Olimpiskās un Paraolimpiskās spēles Tokijā ir jāatceļ pilnībā, bet 40% uzskata, ka tās ir jāatliek uz vēlāku laiku. Tikai 14% atbalsta spēļu norisi šī gada vasarā, kas salīdzinot ar aprīlī veikto aptauju ir 14% kritums.

Olimpiskās spēles tiek plānotas no 23. jūlija līdz 8. augustam un tās notiks bez ārzemju skatītājiem. Par to, vai ielaist vietējos sporta līdzjutējus lems jūnijā.

Situācija ar koronavīrusu Japānā ir sarežģīta. Tokijā un vairākos tuvāk esošajos reģionos, kur plānota spēļu norise, vēl joprojām izslidināts ārkārtas stāvoklis.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis