Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Mančestras “United” leģenda nosaucis spēlētājus, no kuriem būtu jāatbrīvojas

Rojs Kīns, likmetv
14. maijs, 2021, 14:13
Rojs Kīns | Foto: Planet Football

Anglijas Premjerlīgas kluba Mančestras “United” bijušais spēlētājs un vienības leģenda Rojs Kīns nosaucis spēlētājus, no kuriem, viņaprāt, vajadzētu atbrīvoties, ja komanda grib izcīnīt trofejas.

Leģendārais īru futbolists uzskata, ka vienība nekad vairs nebūs augstākajā punktā, ja pussargu līnijā darbosies Skots Maktominejs un Freds. Šādus komentārus Kīns pauda “Sky Sports” pēc spēles studijā pēc piedzīvotās neveiksmes 2:4 pret “Liverpool”.

Vienība piedzīvoja trešo zaudējumu astoņu dienu laikā. Bijušais vienības spēlētājs uzskata, ka pēdējās divas spēles uzskatāmi parāda to, cik ļoti “United” atpaliek no otra Mančestras kluba “City”.

“Ūle izskatās šokēts. Klubam bijušas smagas pēdējās dienas. Parādītais sniegums pēdējās dienās nav bijis pat tuvu labs. Es uzskatu, ka visi “United” trūkumi iepriekšējos mačos ir ļoti labi redzami. Labi, viņiem ir Eiropas līgas fināls, bet viņi tur nonāca tikai tāpēc, ka izkrita no Čempionu līgas,” Sky Sports studijā nekautrējās kritizēt īrs.

Agrākais futbolists atklāja savu viedokli par Maktomineju un Fredu: “Skots (Maktominejs) ir labs godīgs spēlētājs. Viņiem ir Freds. Kamēr šie divi puiši spēlēs pussargu līnijā kopā, klubs neizcīnīs lielus panākumus. Es neredzu kā Freds var palīdzēt “United” izcīnīt čempionu titulus. Viņš pieļauj iesācēju kļūdas.”

“Magvaira izkrišana ir zaudējums, bet Freds zaudē bumbu bez spiediena. Lūks Šovs ir pieredzējis spēlētājs. Dīns Hendersons tiek uzskatīts par Mančestras nākotnes pirmo numuru. Bet tāpat mēs nespējam uzvarēt. Šai neveiksmei nav nekādas saistības ar Makgvaira izkrišanu.”

Komentāru Kīns noslēdza ar komentāru “Es uzskatu, ka Freda nomaiņa nāca vienībai tikai par labu.”

Mančestras “United” ir nodrošinājuši vietu četru labāko komandu starpā, kas nozīmē, ka nākamsezon vienība varēs spēlēt Čempionu līgā, taču klubs ir zaudējis iepriekšējās trīs no četrām spēlēm, ielaižot 10 vārtus.

Standings provided by Sofascore
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis