40 EUR bezriska likme
Saņemt

Mačā starp Šveici un Dāniju kritis pasaules čempionātu antirekords

Dānijas hokeja izlase, likmetv
24. maijs, 2021, 13:45
Dānijas hokeja izlase | Foto: Events, Meetings, Travel & Cruise Inspiration

Spēlē starp Šveici un Dāniju tika labots jauns pasaules čempionātu antirekords izdarītajos metienos, ko paveica Dānija, veicot vien četrus raidījumus pa pretinieku vārtiem.

Līdz šim mazākais metienu skaits bija septiņi, kas tika paveikts trīs reizes. Neskatoties uz mazo raidījumu skaitu, Dānija piekāpās tikai ar vienu vārtu starpību.

“Kaitinoši ir tas, ka mēs bijām tikai viena veiksmīga metiena attālumā,” pēcspēles intervijā teica Dānijas izlases vārtsargs Sebastians Dāms.

Trīs spēles, kurām piederēja iepriekšējais antirekords izdarītajos metienos ir: 1992. gada spēle starp Šveici un Čehoslovākiju, kad septiņi metieni bija Šveicei, 2003. gada mačs starp Slovēniju un Somiju (Somija) un 2017. gadā Baltkrievija pret Čehiju (Baltkrievija), bet šis kļuva par vienīgo no trim dueļiem, kurā netika atvairīti visi septiņi metieni.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis