40 EUR bezriska likme
Saņemt

Lins: Nezinu vai cilvēki novērtē viņa (Vestbruka) paveikto

Džeremijs Lins, likmetv
21. maijs, 2021, 18:24
Džeremijs Lins | Foto: Basketball Forever

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Džeremijs Lins, kurš šobrīd spēlē G līgā uzskata, ka cilvēki Vašingtonas “Wizards” spēlētāja Rasela Vestbruka statistiku sāk uztvert kā pašsaprotamu.

“Bijušo līgas MVP nevar saukt par nenovērtētu spēlētāju, taču nezinu vai cilvēki novērtē viņa paveikto. Jūs zināt, cik mači jāaizvada, lai savāktu 21 atlēkušo bumbu? Man nepieciešamas 10 spēles, lai to izdarītu,” “Wizards” zvaigznes talantu izceļ Lins.

Basketbolists paskaidroja, ka brīžos, kad kāds kaut ko paveic ilgu laiku, pie tā pierod, taču nedrīkst sākt spēlētāju nenovērtēt: “Tas pats Vestbruks. Viņš tikko pārspēja Oskara Robertsona rekordu “triple-double” skaitā, novērtēsim viņu.”

Vestbruks šosezon uzstādījis fantastisku statistiku spēlē savācot “triple-double”, vidēji gūstot 22,2 punktus, 11,5 atlēkušās bumbas un 11,7 rezultatīvas piespēles.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis