40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas labākais tiesnesis kārtējo reizi tiesās Eirolīgas “Final Four”

11. maijs, 2021, 13:53

Latvijas basketbola tiesnesis Oļegs Latiševs nozīmēts tiesāt maijā gaidāmā ULEB Eirolīgas finālčetrinieka turnīra spēles, informē sacensību rīkotāji.

No astoņiem izraudzītajiem basketbola soģiem Latiševam ir vislielākā pieredze “Final Four” turnīros – labāko četrinieka spēles viņš tiesās devīto reizi karjerā. Latiševs strādājis pēdējos trīs Eirolīgas titula mačos.

Bez Latiševa finālčetrinieka turnīrā strādās arī slovēnis Matejs Boltauzers, francūzis Mehdi Difallahs, spānis Huans Karloss Garsija-Gonsaless, serbs Urošs Nikoličs, slovēnis Saša Pukls, horvāts Sretens Radovičs un lietuvietis Gītis Viļus.

Eirolīgas “Final Four” turnīrs šosezon norisināsies no 28. līdz 30.maijam Ķelnē, Vācijā.

Pusfinālos Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” spēkosies ar Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, bet Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Maskavas CSKA mēros spēkus ar Stambulas “Anadolu Efes”.

Arī šosezon Eirolīgā ir pārstāvētas desmit valstis ar 18 komandām, kas ir tikpat, cik iepriekšējā sezonā. Komandas aizvadīja divu apļu turnīru, labākajām astoņām iekļūstot izslēgšanas turnīrā

Pagājušajā sezonā čempione netika noskaidrota, turnīram noslēdzoties sešas kārtas pirms regulārā čempionāta beigām.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis