Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Latvijas hokeja izlases treniņnometni pirms pasaules čempionāta Rīgā uzsāks 37 hokejisti

Latvijas hokeja izlase, likme.tv
3. aprīlis, 2021, 13:55
Latvijas hokeja izlase | Foto: LHF

Pirmdien Latvijas hokeja izlases treniņnometni pirms pasaules čempionāta Rīgā uzsāks 37 hokejisti, sestdien ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Treniņnometne norisināsies “Volvo” sporta centra ledus hallē, un tajā uzaicināti piedalīties 37 hokejisti, kuru starpā ir četri vārtsargi, 12 aizsargi un 21 uzbrucējs.

Ar izlasi, nometnei sākoties, strādās treneri – Artis Ābols, Edgars Masaļskis un Raimonds Vilkoits -, kā arī fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis.

Izlases kandidātu lokā LHF kopā ar treneriem iekļāvuši arī vairākus gados jaunus spēlētājus. Tas ticis darīts ar nolūku, lai šie spēlētāji pierastu pie izlases treniņu kārtības, ritma un intensitātes, kā arī varētu pilnveidot un attīstīt savas prasmes, kas noderēs nākotnē.

Ievērojot Covid-19 piesardzības pasākumus, nometnes laikā komanda būs sadalīta divās grupās un izmantos trīs atsevišķas ģērbtuves, kā arī divas reizes nedēļā visiem tiks veiktas Covid-19 analīzes.

Pirmās divas pārbaudes spēles Latvijas izlase aizvadīs 9. un 14.aprīlī pret Latvijas U-18 izlasi, palīdzot tai sagatavoties gaidāmajam pasaules U-18 čempionātam ASV. U-18 izlase šobrīd aizvada treniņnometni Tukumā, un šīs būs vienīgās pārbaudes cīņas komandai pirms došanās uz ASV.

Pirms pasaules čempionāta Latvijas izlase aizvadīs vēl četras pārbaudes spēles. Tuvākās no tām notiks jau 20. un 21.aprīlī, kad viesos jātiekas ar Slovākijas valstsvienību, bet 14. un 15.maijā savā laukumā – ar Šveici.

Latvijas izlases spēlētāju kandidāti:

vārtsargi – Jānis Kalniņš (Helsinku “Jokerit”, Somija), Gustavs Grigals (“Aļaskas Universitāte Fērbenksā”, ASV), Jānis Voris (Rīgas “Dinamo”), Bruno Brūveris (Hokeja klubs “Rīga” (HK “Rīga”));

aizsargi – Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle (abi – Rīgas “Dinamo”), Uvis Jānis Balinskis, Oskars Cibuļskis (abi – Litvīnovas “Verva”, Čehija), Oskars Bārtulis (“Black Wings 1992”, Austrija), Krišjānis Rēdlihs (Rīgas “Mogo”/LSPA), Roberts Mamčics, Ernests Ošenieks, Gunārs Skvorcovs (visi – Rīgas “Dinamo”), Ņikita Mateiko, Miks Tumānovs (abi – HK “Rīga”), Gvido Jansons (“Arizonas Štata universitāte”, ASV);

uzbrucēji – Kaspars Daugaviņš (Maskavas apgabala “Vitjaz”, Krievija), Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Rihards Bukarts, Roberts Bukarts, Mārtiņš Dzierkals, Jānis Švanenbergs, Daniels Bērziņš, Nikolajs Jeļisejevs (visi – Rīgas “Dinamo”), Gints Meija (“Black Wings 1992”, Austrija), Roberts Bļugers (“Aļaskas Universitāte Fērbenksā”, ASV), Raimonds Vītoliņš (“Vermontas Universitāte”, ASV), Rihards Marenis (“Kirunda”, Zviedrija), Rūdolfs Polcs, Kristaps Skrastiņš, Gustavs Millers, Deniss Fjodorovs, Daņila Larionovs (visi – HK “Rīga”), Renārs Krastenbergs (Villahas “Villacher”, Austrija), Daniels Mūrnieks (Rīgas “Mogo”/LSPA).

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis