Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Jensens par “hat-tricku”: Man uzdevums bija tikai trāpīt un tas izdevās

Niklass Jensens, likmetv
22. maijs, 2021, 17:34
Niklass Jensens | Foto: Gints IVUSKANS / AFP

Dānijas izlases spēlētājs Niklass Jensens komentējis spēli pret Zviedriju, kurā viņam izdevās gūt “hat-trick” un atdot vienu rezultatīvu piespēli.

Šodien A grupas agrajā spēlē Dānija tikās ar Zviedriju, kur ar 4:3 pirmo uzvaru vēsturē savstarpējos dueļos svinēja dāņi.

“Šis panākums parāda, cik ļoti mūsu hokejs ir gājis uz priekšu. Mums trūkst vairāki spēlētāji, bet tik un tā izdevās pieveikt Zviedriju. Lepojamies ar mūsu šīs dienas spēli,” intervijas sākumā lepnumu neslēpa hokejists.

Par paša rezultatīvo sniegumu hokejists nesteidzās lielīt sevi, bet atzīmēja visas komandas darbu: Man palīdzēja Julians (Jākobsens). Komanda nospēlēja lieliski, pirms mača runājām, ka vienīgais veids, kā pārspēt tādu pretinieku ir lieliska komandas spēle. Spēlējām pēc savas sistēmas un tā ir vieglāk uzlabot statistikas rādītājus. Šodien ripa nāca pie manis, bet viss rezultāts jāuzņemas komandai.”

“Pirms spēles ēdu spageti astoņos no rīta. Es viņus ēdu starp mačiem, lieliski, ka viesnīca tos pagatavoja. Šī ir lieliska diena Dānijas hokejā, bet šī bija tikai pirmā spēle turnīrā, uzdevums vēl ir priekšā. Protams, šo dienu neaizmirsīsim vēl ilgi, bet tagad ir jāsagatavojas rītdienai.”

Hokejists aprakstīja arī vārtu guvumu, ar kuru izdevās iegūt savu pirmo “hat-trick” pasaules čempionātos: “Bedkers veica lielisku darbu pie labā borta, pieturēja ripu un deva man laiku atbrīvoties un tad atdeva piespēli. Mēs to jau bijām trenējuši. Man jau bija iespēja gūt vārtus pirms tam, bet tas izdevās nedaudz vēlāk. Partneri parādīja lielisku pacietību, bet Trūe lieliski nosedza vārtsargu, mans uzdevums bija tikai trāpīt un man tas izdevās.”

Nākamā spēle Dānijas izlasei jau rīt, kad 20:15 jātiekas ar Šveices hokejistiem.

A grupā spēlē Dānija, Zviedrija, Šveice, Čehija, Baltkrievija, Slovākija, Lielbritānija un Krievijas Olimpiskās komitejas komanda.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis