Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Inter” un Kontes ceļi šķirās

Antonio Konte, likmetv
27. maijs, 2021, 15:52
Antonio Konte | Foto: AS

Itālijas futbola grands Milānas “Inter” pēc abpusējas vienošanās šķīries no līdzšinējā galvenā trenera Antonio Kontes, paziņoja komanda.

51 gadu vecais Konte šosezon “Inter” rindās tika kronēts par Itālijas A sērijas čempionu. Par viņa iespējamo aiziešanu mēļoja jau labu laiku, jo Konte nav spējis rast kopsaucēju ar kluba vadību, kas šajā vasarā ieplānojusi vairākus vērienīgus darījumus.

“Inter” iepriekš A sērijā uzvarēja 2009./10.gada sezonā.

Konte trenera karjeras laikā A sērijā trīs titulus ieguvis kā Turīnas “Juventus” stūrmanis, tāpat viņš Londonas “Chelsea” aizveda līdz panākumam Anglijas premjerlīgā.

No 2014. līdz 2016.gadam viņš arī vadīja Itālijas futbola izlasi.

Futbola aprindās mēļo, ka Konte trenera karjeru varētu turpināt Spānijas grandā Madrides “Real”, kas ceturtdien paziņoja par līgumsaistību pārtraukšanu ar galveno treneri Zinedinu Zidānu.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis