40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Inter” prezidents pēc čempionu titula izcīnīšanas vēlas ieturēt spēlētāju algas

Stīvens Žangs, likmetv
11. maijs, 2021, 9:47
Stīvens Žangs | Foto: The Sun

Jaunajiem Itālijas čempioniem futbolā Milānas “Inter” radušās nopietnas finansiālās problēmas, ziņo “Sky Sports Italia”.

Kluba prezidents Stīvens Žans pirmdienas rītā ticies ar spēlētājiem un veicis pārrunas, lai tie atteiktos no algas divu mēnešu apmērā. Vienības vadība uzskata, ka tas palīdzētu uzlabot šobrīdējo situāciju.

Katrs spēlētājs pieņems lēmumu patstāvīgi, neietekmējoties no citu viedokļa. Tuvākajās dienās futbolistiem būs iespēja tikties ar kluba vadību un apspriest situāciju.

Čempionu galvenais treneris Antonio Konte nebija ieradies uz sapulci, tāpēc nav zināms, vai trenerim arī lūgts atteikties no atalgojuma. Tika atcelta arī preses konference, lai treneris netiktu iztaujāts par šo jautājumu. Zināms, ka savus komentārus Konte sniegs kluba medijam.

Tuvākajās nedēļās speciālists tiksies ar Žanu, lai apspriestu savu nākotni ar “Inter”.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis