40 EUR bezriska likme
Saņemt

Iespaidīgā “Marta trakuma” likme – miljons dolāru uz koeficientu 10!

NCAA, likmetv
6. aprīlis, 2021, 15:35
Foto: AP Photo

Naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika noslēdzās studentu koledžas (NCAA) basketbola turnīrs jeb “Marta trakums”. Viens no svarīgākajiem gada notikumiem ASV pievērš lielu cilvēku uzmanību, ieskaitot likmju izdarītāju. Kāds amerikānis veica likmi uz koeficientu 10 par vienu miljonu ASV dolāru!

Hjūstonas mēbeļu veikala īpašnieks Džims “Mattress Mack” Makingveils ir zināms ar savām trakajām sporta likmēm. 2019. gadā viņš veica 13 miljonu dolāru lielu likmi uz MLB, taču tā nebija sekmīga, jo Hjūstonas “Astros” finālsērijā ar 3-4 zaudēja Vašingtonas “Nationals”.

Šogad Makingveils prognozēja, ka Tampabejas “Buccaneers” nezaudēs “Super Bowl” finālā ar vairāk kā trīs punktiem (handikaps +3), bet komanda izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru – 31:9! Amerikānis veica 3,46 miljonu dolāru lielu likmi, bet nopelnīja 2,7 miljonus.

Pagāja mazliet vairāk kā viens mēnesis, un viņš atkal veica visai iespaidīgu likmi. Hjūstonas “Cougars” komanda sekmīgi spēlēja “Marta trakumā”, un Makingveils izlēma veikt likmi miljons dolāru apmērā uz Hjūstonas uzvaru visā turnīrā, turklāt koeficients bija 10!

Interesanti, ka, lai izdarītu likmi, biznesmenim bija speciāli jālido uz Kolorado. “Pagāja divas stundas, lai no Hjūstonas nokļūtu Kolorado, un 15 minūtes, lai izdarītu likmi. Pēc tam es sēdos lidmašīnā un lidoju atpakaļ. Tas bija ātrs ceļojums,” sacīja Makingveils.

“Cougars” astotdaļfinālā jeb Sweet 16 pārspēja Sirakūzu, bet pēc uzvaras pār Oregonu jau garantēja vietu labāko četriniekā. Makingveila un visas Hjūstonas komandas cerības aprāvās pusfinālā, kurā tika zaudēts ar 59:78 nākamajai čempionei Beilorai.

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis