40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ibrahīmovičs var saņemt diskvalifikāciju par totalizatoru noteikumu pārkāpšanu

futbols, likmetv
15. aprīlis, 2021, 15:33

Zviedrijas futbola leģenda Zlatans Ibrahīmovičs, kuram daļēji pieder totalizatora uzņēmums “Bethard”, pārkāpis FIFA un UEFA noteikumus, kā rezultātā futbolists varētu tikt diskvalificēts un saņemt lielu naudas sodu.

FIFA un UEFA noteikumi paredz, ka spēlētāji, kuriem ir finansiāli motīvi bukmeikeru uzņēmumos, nevar piedalīties tās rīkotajos turnīros. 2018. gadā Ibrahīmovičam piederošais uzņēmums “Unknown AB” daļēji iegādājās Maltā reģistrēto totalizatora uzņēmumu “Bethard”.

Tajā laikā zviedrs vēl pārstāvēja Losandželosas “Galaxy”, bet vēlāk atgriezās Eiropā, pievienojoties “AC Milan”, bet šogad pēc vairāku gadu izlaišanas atkal vilka Zviedrijas futbola izlases kreklu, lai palīdzētu valstsvienībai Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā. Ar Milānu zviedrs spēlēja UEFA Eiropas līgā, bet ar Zviedrijas izlasi piedalījās FIFA rīkotajās sacensībās.

“Bethard” izpilddirektors Ēriks Skarps apstiprināja, ka Ibrahīmovičs ir viens no uzņēmuma daļu turētājiem. “Unknown AB” kopumā pieder 10% no uzņēmuma, un tas ir ceturtais lielākais daļu turētājs. 2019. gadā “Bethard” peļņa pēc nodokļiem bija nepilni 30 miljoni eiro.

Ja Ibrahīmovičs tiks atzīts par vainīgu, futbolistam varētu tikt piešķirts līdz nepilniem 100 tūkstošiem eiro liels naudas sods, kā arī diskvalifikācija no futbola sacensībām, kas varētu ilgt līdz pat trim gadiem. Zviedrijas futbola federācija par šo interešu konfliktu zināja jau ilgāku laiku.

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis