Gulbis ar uzvaru sāk Marveljas “Challenger” turnīru

LETA 29.03.21, 16:48

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis pirmdien izcīnīja uzvaru Marveljas “Challenger” raudzes turnīrā.

Pasaules ranga 189.rakete Gulbis pirmajā spēlē ar 6-2, 6-2 uzvarēja Krievijas tenisistu Jevgeņiju Donskoju (ATP 128.), kurš zaudējumu piedzīvojis jau sešās spēlēs pēc kārtas. Donskojs turnīrā bija izlikts ar astoto numuru.

Gulbis pirmo setu iesāka iespaidīgi, ātri vien panākot 3-0. Pirmajā geimā viņš ar pirmo mēģinājumu nobreikoja Donskoju, kurš savā otrajā serves geimā ātri nonāca iedzinējos ar 0:40. Krievijas tenisists trīsreiz spēja veiksmīgi aizstāvēties, bet Gulbis beigās izcīnīja uzvaru un izvirzījās drošā vadībā ar 4-0. Turpmākajās izspēlēs tenisisti savas serves nezaudēja, bet Gulbis astotajā geimā nokārtoja uzvaru setā.

Arī otrā seta pirmajā geimā Donskojs zaudēja savu servi, bet Gulbis īsi pēc tam ieguva divu geimu pārsvaru. Izšķirošais bija septītais geims, kurā Donskojs bija iedzinējos ar 0:40 un drīz vien zaudēja vēl vienu servi, nonākot geima attālumā no neveiksmes (2-5). Astotajā geimā Donskojs trīsreiz bija vienas uzvarētas izspēles attālumā, lai paildzinātu spēli, taču Gulbis veiksmīgi aizstāvējās, ieguva pārsvaru un nākamajā izspēlē nokārtoja uzvaru spēlē ar 6-2, 6-2.

Iepriekš abi tenisisti savā starpā bija tikušies trīsreiz, pēdējos divos mačos uzvaru svinot Donskojam. Pēc pirmdienas dueļa četru savstarpēju spēļu bilance ir neizšķirta 2-2.

Par otrās kārtas jeb astotdaļfināla sasniegšanu Gulbis nopelnījis septiņus ATP ranga punktus.

Karjeras laikā Gulbis ir izcīnījis sešus turnīra uzvarētāja titulus vienspēlē.

Turnīrs Marveljā uz māla seguma norisināsies līdz 4.aprīlim.

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021