40 EUR bezriska likme
Saņemt

Džošua “aizsvilstās” par Fjūrija darbībām, Taisons atbildi parādā nepaliek

Entonijs Džošua, likmetv
20. maijs, 2021, 10:36
Entonijs Džošua | Foto: Sky Sports

Pasaules bosa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās boksa organizācijas (IBO) čempions Entonijs Džošua (24-1, 22 KO) vērsies pie Taisona Fjūrija par iespējamo cīņas atcelšanu.

“Tagad pasaule redzēs kāds krāpnieks tu esi. Tu pievīli boksu, meloji faniem un izmantoji viņus. Izmantoji manu vārdu, lai paceltu haipu nevis cīnītos. Iedodiet man jebkuru pretinieku, kurš māk pareizi darīt lietas,” platformā “Twitter” savu neapmierinātību izteica bokseris.

Britu bokseru cīņai būtu jānotiek 14. augustā, bet cīņas norise ir apdraudēta, jo Fjūrijs izlēmis, ka vēlas cīnīties ar Dejonti Vailderu.

WBO paziņojuši, ka dos Džošua cīnīties ar Oleksandu Usiku, ja divu dienu laikā Fjūrijs neapstiprinās gatavību cīnīties ar Entoniju.

Uz šiem izteicieniem Taisons Fjūrijs atbildi parādā nav palicis un piedāvājis Džošua izkauties ar plikām dūrēm.

“Tevī ir vairāk mēslu kā Edijā (Hīrnā). Tu un tava komanda zināja, ka man ir arbitrāžas tiesa, tā nebija mana izvēle. Bet, ja reiz es esmu melis, tad šajā nedēļas nogalē uzkaujamies plikām dūrēm līdz kāds padosies. Un katrs galdā liekam 20 miljonus.”

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis