Džošua “aizsvilstās” par Fjūrija darbībām, Taisons atbildi parādā nepaliek

Likme TV 20.05.21, 10:36

Pasaules bosa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās boksa organizācijas (IBO) čempions Entonijs Džošua (24-1, 22 KO) vērsies pie Taisona Fjūrija par iespējamo cīņas atcelšanu.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

“Tagad pasaule redzēs kāds krāpnieks tu esi. Tu pievīli boksu, meloji faniem un izmantoji viņus. Izmantoji manu vārdu, lai paceltu haipu nevis cīnītos. Iedodiet man jebkuru pretinieku, kurš māk pareizi darīt lietas,” platformā “Twitter” savu neapmierinātību izteica bokseris.

Britu bokseru cīņai būtu jānotiek 14. augustā, bet cīņas norise ir apdraudēta, jo Fjūrijs izlēmis, ka vēlas cīnīties ar Dejonti Vailderu.

WBO paziņojuši, ka dos Džošua cīnīties ar Oleksandu Usiku, ja divu dienu laikā Fjūrijs neapstiprinās gatavību cīnīties ar Entoniju.

Uz šiem izteicieniem Taisons Fjūrijs atbildi parādā nav palicis un piedāvājis Džošua izkauties ar plikām dūrēm.

“Tevī ir vairāk mēslu kā Edijā (Hīrnā). Tu un tava komanda zināja, ka man ir arbitrāžas tiesa, tā nebija mana izvēle. Bet, ja reiz es esmu melis, tad šajā nedēļas nogalē uzkaujamies plikām dūrēm līdz kāds padosies. Un katrs galdā liekam 20 miljonus.”

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT