40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Dinamo” uzbrukumu pastiprina somu hokejists

Jere Karjalainens, likme.tv
3. maijs, 2021, 12:45
Jere Karjalainens | Foto: HK "Soči"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” ir vienojusies ar spēlēšanu somu uzbrucēju Jeri Karjalainenu, informē klubs.

Arī iepriekšējo sezonu Karjalainens pavadīja KHL, “Soči” sastāvā 46 spēlēs gūstot sešus vārtus un deviņreiz rezultatīvi piespēlējot.

28 gadus vecais Helsinkos dzimušais uzbrucējs pieaugušā spēlētāja karjeru sāka Helsinku “Jokerit” klubā, vienu sezonu aizvadīja Hemēnlinnas HPK, bet sešas sezonas – Tamperes “Tappara” rindās.

Somijas virslīgas čempionātā Karjalainens laukumā devies deviņās sezonās, kuru laikā 308 pamatturnīra spēlēs ir guvis 155 (81+74) rezultativitātes punktus, bet 81 “play-off” spēlē sakrājis 20 (12+8) punktus.

Kopā ar “Tappara” viņš 2016. un 2017.gada pavasarī kļuva par Somijas čempionu.

Somijas izlases sastāvā Karjalainens ir piedalījies sešās pārbaudes spēlēs, gūstot divus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējot.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis