40 EUR bezriska likme
Saņemt

Čehijas izlases uzbrucējs atklājis domas par gaidāmo čempionātu

Lukašs Radils, likmetv
20. maijs, 2021, 14:16
Lukašs Radils | Foto: NHL

Čehijas hokeja izlases uzbrucējs Lukašs Radils pirms gaidāmā pasaules čempionāta, kas no 21. maija līdz 6. jūnijam risināsies Rīgā, atklājis savas domas par gaidāmajiem notikumiem.

“Uz papīra mums ir ļoti spēcīga komanda, skatīsimies, kas no tā sanāks dzīvē. Vienībā ir ļoti labs noskaņojums, visi ir laimīgi un gaida turnīra sākumu. Būs ļoti labs pasaules čempionāts, redzēsim, cik veiksmīgs tas būs mums,” par mikroklimatu atklāja hokejists.

Uzbrucējs uzskata, ka nav svarīgi pret ko ir pirmā spēle un to, ka pirmais duelis gaidāms ar Krievijas izlasi uzskatīja par plusu.

Vaicāts par to, ka Čehija sen nav tikuši pie medaļas, 30 gadus vecais spēlētājs atbildēja, ka katrs čempionāts ir jauns sākums: “Čehijai sen nav medaļu? To es zinu, šādi jautājumi mums uzdoti jau pāris reizes. Katrs turnīrs atšķiras viens no otra. Mēs gribam sākt ar uzvaru un jāiet uz priekšu soli pa solim.”

“Varbūt Krievija arī ielaida vieglas ripas pārbaudes spēlēs, bet neuzskatu, ka viņiem būtu slikti vārtsargi. Mēs viņus cienām un gatavosimies kā pret visiem citiem, veikt spiedienu uz vārtiem, izdarīt tik daudz metienu, cik iespējams,” par pirmajiem pretiniekiem izteicās Radils.

Čehija A grupā spēlēs ar Krieviju, Zviedriju, Šveici, Lielbritāniju, Slovākiju, Dāniju un Baltkrieviju.

Pirmo maču komanda aizvadīs jau piektdien, 21. maijā plkst. 16:15.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis