40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Capitals” un “Rangers” spēle pārvēršas par boksa maču (VIDEO)

Toms Vilsons, likmetv
6. maijs, 2021, 10:09
Toms Vilsons | Foto: Bruce Bennett/POOL PHOTOS-USA TODAY Sports

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Toms Vilsons guvis traumu pēc kautiņiem ar Ņujorkas “Rangers” spēlētājiem.

Spēle starp abām vienībām jau no pirmās sekundes sākās ar masveida kautiņu, kurā piedalījās seši no 10 spēlētājiem, kas tajā brīdī atradās uz ledus.

Šāda situācija radās, jo abu vienību iepriekšējā tikšanās reizē divas dienas iepriekš, “Capitals” hokejists Toms Vilsons brutāli izrīkojās pret diviem “Rangers” hokejistiem – Artēmiju Panarinu, kurš saķeršanās rezultātā guva traumu, kuras dēļ sezona ir noslēgusies un Pāvelu Bučņeviču.

Pats Vilsons pirmajā kautiņā iesaistījās mača 50. sekundē, kad tikko bija uzkāpis uz ledus. Katra uzbrucēja atrašanās uz laukuma tika pavadīta ar skaļu “ūjināšanu”. Spēlētājam gan cīņa beidzās diez gan ātri, jo pēc uz laukuma pavadītām divām ar pusi minūtēm, viņam spēli nācās pamest traumas dēļ.

Pēc vienību pirmā dueļa, “Rangers” vadība izteica sašutumu par Vilsonam piespriesto sodu, kas bija piecu tūkstošu ASV dolāru apmērā. Tas, komandasprāt, ir krietni par mazu, kā arī Ņujorkas vienība uzskatīja, ka hokejists ir pelnījis diskvalifikāciju par šādu rīcību.

Cīņas pirmajā periodā risinājās seši kautiņi.

Iespējams, ka šī spēle ar hokeja elementiem nemaz netiktu atcerēta, ja Timotijs Ošijs negūtu “hat-trick” pirmajā mačā pēc sava tēva nāves. Spēlētājs savu trešo rezultatīvo metienu guva raidot ripu tukšos “Rangers” vārtos.

Komandu duelis noslēdzās ar rezultātu 4:2 Vašingtonas “Capitals” labā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis