“Capitals” un “Rangers” spēle pārvēršas par boksa maču (VIDEO)

Likme TV 06.05.21, 10:09

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Toms Vilsons guvis traumu pēc kautiņiem ar Ņujorkas “Rangers” spēlētājiem.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Spēle starp abām vienībām jau no pirmās sekundes sākās ar masveida kautiņu, kurā piedalījās seši no 10 spēlētājiem, kas tajā brīdī atradās uz ledus.

Šāda situācija radās, jo abu vienību iepriekšējā tikšanās reizē divas dienas iepriekš, “Capitals” hokejists Toms Vilsons brutāli izrīkojās pret diviem “Rangers” hokejistiem – Artēmiju Panarinu, kurš saķeršanās rezultātā guva traumu, kuras dēļ sezona ir noslēgusies un Pāvelu Bučņeviču.

Pats Vilsons pirmajā kautiņā iesaistījās mača 50. sekundē, kad tikko bija uzkāpis uz ledus. Katra uzbrucēja atrašanās uz laukuma tika pavadīta ar skaļu “ūjināšanu”. Spēlētājam gan cīņa beidzās diez gan ātri, jo pēc uz laukuma pavadītām divām ar pusi minūtēm, viņam spēli nācās pamest traumas dēļ.

Pēc vienību pirmā dueļa, “Rangers” vadība izteica sašutumu par Vilsonam piespriesto sodu, kas bija piecu tūkstošu ASV dolāru apmērā. Tas, komandasprāt, ir krietni par mazu, kā arī Ņujorkas vienība uzskatīja, ka hokejists ir pelnījis diskvalifikāciju par šādu rīcību.

Cīņas pirmajā periodā risinājās seši kautiņi.

Iespējams, ka šī spēle ar hokeja elementiem nemaz netiktu atcerēta, ja Timotijs Ošijs negūtu “hat-trick” pirmajā mačā pēc sava tēva nāves. Spēlētājs savu trešo rezultatīvo metienu guva raidot ripu tukšos “Rangers” vārtos.

Komandu duelis noslēdzās ar rezultātu 4:2 Vašingtonas “Capitals” labā.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT