40 EUR bezriska likme
Saņemt

Bucks zvaigzne atklāj vienu no savām svarīgākajām personām dzīvē

Jannis Adetokunbo, likmetv
6. maijs, 2021, 13:15
Jannis Adetokunbo, likmetv | Foto: AP Photo/Aaron Gash

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Milvoki “Bucks” lielākā zvaigzne Jannis Adetokunbo atklājis, ka viņa dēls spēlē lielu lomu basketbolista dzīvē.

“Ja dēls man pavaicātu, kad es beigšu karjeru un sākšu spēlēt ar viņu, es to izdarītu nekavējoties,” atzina divkārtējais NBA MVP ieguvējs.

Šis komentārs izskanējis brīdī, kad ilggadējais Milvoki “Bucks” spēļu komentētājs Džims Paškē paziņojis, ka pēc 35 gadu ilgā darba, šī ir viņa pēdējā sezona. Šādu lēmumu televīzijas darbinieks pieņēmis tieši sava dēla dēļ.

2020. gadā grieķis pagarināja līgumu ar “Bucks” vēl uz pieciem gadiem, kuros viņš saņems 228,3 miljonus ASV dolāru (189,5 miljonu eiro). Šajā sezonā 211 centimetrus garais basketbolists laukumā devies 56 mačos, kuros atzīmējies ar 28,4 punktiem, 11,1 atlēkušo bumbu zem groziem un 5,9 rezultatīvām piespēlēm. To viņš paveicis vidēji 33,1 minūtes laikā, ko pavada uz parketa.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis