40 EUR bezriska likme
Saņemt

Bobs Hārtlijs atrodas daudz izvēļu priekšā

Bobs Hārtlijs, likmetv
13. maijs, 2021, 14:26
Bobs Hārtlijs | Foto: CBC

Latvijas vīriešu hokeja izlases un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionu Omskas “Avangard” galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam gaidāms smags posms, vispirms PČ hokejā, kas risināsies no 21. maija līdz 6. jūnijam Rīgā, kā arī vairākas nākotnes iespējas.

Neilgi pirms Rīgā gaidāmā pasaules čempionāta hokejā, medijos izskanējusi informācija, ka Bobs Hārtlijs kļuvis par kandidātu uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas “Rangers” galvenā trenera amatu, ziņo “NYPost”.

Speciālistam gan ir vēl viens gads līgumā ar pašreizējo KHL čempionvienību Omskas “Avangard”, tomēr “NYPost” apskatnieks Lerijs Bruks vēsta, ka līgumā esot punkts, ka Hārtlijs varot pamest Omsku gadījumā, ja nāk piedāvājums no NHL.

Tiesa, starp kandidātiem uz trenera posteni ir vēl vairāki zināmi vārdi kā Žerārs Galans, Riks Tokets, Džons Tortorella un Patriks Ruā.

Pats kanādiešu speciālists par iespējamo atgriešanos ASV runā diezgan izvairīgi: “Ideja par atgriešanos ir diez gan sarežģīta. Man ir līgums ar esošo klubu, divas mazmeitas, kuras vēlos redzēt biežāk un dēls Stīvs. Man ir jāiziet rehabilitācijas kurss, lai nesajuktu prātā. Es tiešām nezinu. Man nepatika, kā beidzās līgumsaistības ar manu bijušo NHL vienību Kalgari “Flames”, taču tā gadās.” Šādu informāciju par Hārtlija vārdiem publicējis zināmais Ziemeļamerikāņu insaideris Eliots Frīdmens.

Kopš pagājušās nedēļas speciālists strādā ar Latvijas izlasi ar kuru gatavojas pasaules čempionātam, kurš notiks šeit pat Latvijā no 21. maija līdz 6. jūnijam. Atklāšanas mačs mūsu valstsvienībai gaidāms 21. maijā, kad jātiekas ar hokeja un galvenā trenera dzimteni – Kanādu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis