Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ābolam punkts zaudējumā SHL pirmajā pusfinālspēlē

Rodrigo Ābols, likmetv
23. aprīlis, 2021, 8:38
Rodrigo Ābols | Foto: JOHAN BERNSTRÖM

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien rezultatīvi piespēlēja pirmajā Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) pusfināla spēlē, “Orebro” vienībai piedzīvojot zaudējumu pagarinājumā.

Erebrū hokejisti izbraukumā ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās “Vaxjo vienībai”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-1.

Ābols ar rezultatīvu piespēli atzīmējās 38 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad vārtus guva Robins Kovācs.

Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma 13.minūtē guva Rikards Ginje.

Ābols šajā spēlē uz ledus pavadīja 29 minūtes un 21 sekundi, kuras laikā trīsreiz meta pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienus un uzvarēja 29,63% iemetienu.

Tieši Ābols otrā pagarinājuma vidū nopelnīja divas soda minūtes, mājiniekiem gūstot vārtus piecas sekundes pēc latvieša izslidošanas laukumā.

Latviešu uzbrucējs piecās “play-off” cīņās izcēlies ar trim vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, kā arī +/- rādītāju +5.

Regulārā čempionāta Ābols 47 spēlēs guva 20 vārtus un 15 reizes rezultatīvi piespēlēja. Viņš bija savas komandas labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais hokejists.

“Orebro” regulārajā čempionātā ieņēma sesto vietu, iekļūstot “play-off” turnīra ceturtdaļfinālā jeb otrajā kārtā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis