Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“VEF Rīga” sāk cīņu par vietu Čempionu līgas TOP16

VEF Rīga, likmetv
3. janvāris, 2022, 21:12
Foto: VEF

Vēlā otrdienas vakarā Latvijas labākā basketbola komanda “VEF Rīga” uzsāks FIBA Čempionu līgas “play-in” turnīru. Duelī ar Francijas komandu “JDA Dijon” noskaidrosies komanda, kura kvalificēsies TOP16 fāzei. Lai tajā tiktu, nepieciešamas divas uzvaras. Spēles sākums plkst. 21:30.

Grupu turnīrā “VEF Rīga” pietika ar diviem panākumiem, lai garantētu vietu “play-in” turnīrā. Tikai grupas labākā vienība automātiski kvalificējās TOP16, kamēr otrās un trešās vietas ieguvējām sava vieta zem saules vēl jāizcīna. “Dijon” pirmajā turnīra posmā sešās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras, ierindojoties otrajā vietā.

Svētku laikā “Dijon” aizvadījusi divas spēles Francijas čempionātā, uzvaras un zaudējumus dalot uz pusēm. Ja pirms gada komanda izcīnīja sudraba medaļas, tad šosezon neizskatās, ka sezona būs tik sekmīga, jo 14 spēlēs izcīnītās septiņas uzvaras dod tikai devīto vietu starp 18 vienībām.

VEF pēc pēdējā Čempionu līgas mača aizvadīja pārliecinošu spēli Latvijas kausa izcīņas pusfinālā, sagraujot “Latvijas Universitāti” ar 94:59 un principā garantējot vietu finālā. Tāpat panākums izcīnīts Latvijas-Igaunijas līgā, gada priekšpēdējā dienā apspēlējot “Valmiera Glass/ViA” ar 73:55.

Latvijas čempioni moka savainojumi, un gaidāmajā spēlē rīdziniekiem nevarēs palīdzēt Aleksandrs Madsens un Reišons Hemondss. Kluba vadība meklēja papildinājumu, un tika vēstīts par Frenka Hasela pievienošanos, tomēr pozitīva COVID-19 rezultāta dēļ darījums nojuka.

Par pirmās spēles favorīti tiek uzskatīta “Dijon”, uz kuras panākumu var uzlikt ar koeficientu 1,30, kamēr VEF panākums novērtēts ar 3,70. “Betsafe” piedāvā arī līniju par sērijas iznākumu, un koeficients uz VEF iekļūšanu TOP16 ir 2,50.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis