Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Kur skatīties Tokijas olimpiskās spēles (Tokijas OS), tiešraide (LIVE)

19. jūlijs, 2021, 12:47

No 23. jūlija līdz 8. augustam Tokijā risināsies vasaras olimpiskās spēles. Četrgades svarīgākajam sporta notikumam vajadzēja risināties jau 2020. gadā, taču pasaulē notiekošās pandēmijas dēļ sporta forums tika pārcelts par gadu. Latviju olimpiskajās spēlēs pārstāvēs 33 sportisti 14 dažādos sporta veidos.

Olimpiskās spēles Latvijā būs iespējams redzēt televīzijas kanālā LTV7, kas visu spēļu garumā piedāvās dažādu sacensību tiešraides. Gan LTV7, gan LTV1 būs pieejami speciālizlaidumi un olimpisko spēļu studijas.

Tāpat sporta līdzjutēji notiekošo no Tokijas varēs redzēt Eurosport 1 un Eurosport 2 kanālos, bet īpašs piedāvājums ir visiem Tet+ klientiem, kas piedāvās septiņus īpašos Eurosport pop-up kanālos, lai nepalaistu garām svarīgākos notikumus Tokijā. Katrs no kanāliem būs veltīts konkrētam sporta veidam vai sporta veidu grupai.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis