40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties 2024. gada Pasaules čempionātu hokejā

Likme TV, likme.tv
1. februāris, 2023, 13:44

Kur skatīties pasaules čempionātu hokejā live?

IIHF rīkotais PČ hokejā ik gadu klātienē pulcē simtiem tūkstošu skatītāju spēļu norises vietās, bet interese ir liela arī skatītājiem, kuri klātienē mačus apmeklēt nevar. Auditorija, kas skatās spēles LIVE formā, kā piemēram, televīzijā, internetā vai populārākajās online straumēšanas vietnēs, mērama pat vairāk nekā 100 miljonu atzīmē.

Bet kur varēs vērot pasaules hokeja čempionātu tiešraidē, un kurām kompānijām Latvijas teritorijā ir tiesības uz sacensību oficiālu translēšanu?

Kur skatīties PČ hokejā 2024 online. Latvijā pieejamos kanālos?

Kā ierasts, pasaules čempionāta norisei seko līdzi miljoniem cilvēku pie TV ekrāniem, kā arī aizvien populārāka pēdējos gados paliek arī interneta jeb online vide, skatītājiem izvēloties aizvien vairāk alternatīvas klasiskajām televīzijas pārraidēm.

Aizvien biežāk tiek uzdots jautājums – cikos šodien hokejs? Tam jūs varēsiet sekot līdzi ne tikai Likme.tv platformā, bet arī zemāk minēto kompāniju mājas lapās.

Latvijas informatīvajā telpā translācijas nodrošinās Tet televīzija, turklāt vairākos kanālos, kā piemēram, 360TV, Tet Hokejs, 8TV un LTV7. Svarīgi zināt – tajos būs iespējams noskatīties visas 64 spēles, turklāt pārliecinoši lielāko daļu no tām to būs iespējams darīt tiešaidē, izjūtot īstu spēles garšu!

Jāatzīmē, ka spēļu komentētāju sastāvs šoreiz papildināts ar ļoti skaļiem vārdiem ne tikai Latvijas hokeja, bet pasaules mērogā. Komentētāju lomā iejutīsies vairāki bijušie Latvijas izlases hokejisti, sākot ar Artūru Irbi un Sandi Ozoliņu, kuram tā būs pirmā pieredze šādā ampluā, turpinot ar Krišjāni Rēdlihu, Edgaru Masaļski, Oļegu Sorokinu, Ģirtu Ankipānu, kuri šos pienākumus jau pildījuši vairākos iepriekšējos čempionātos.

Arī krievu valodas kanālos būs dzirdami bijušie izlases spēlētāji Atvars Tribuncovs un Aleksandrs Ņiživijs.

Oficiālās sadarbības partneres – televīzijas ar IIHF ārpus Latvijas

Oficiāli reģistrētās auditorijas apmērs uz IIHF rīkotajiem vīriešu izlašu pasaules čempionātiem hokejā mērāms miljonos, bet tuvāk precizitātei – simtiem miljonos. Tiesa, tie gan nav unikāli skatītāji, bet tomēr – kopējos skatījumu atspoguļojošās tendencēs skaidri iezīmējas progesīvā diametrijai, interesei aizvien vairāk pieaugot.

ASV un Ziemeļamerikā spēles tiks translētas vienā no populārākajiem valsts televīzijas kanāliem ESPN+, kā arī NHL Networks tās būs pieejamas. Te gan ir viena problēma – laika joslu starpība starp Ziemeļameriku un Eiropas kontinentu.

Tāpat sarakstā, kur būs iespējams vērot 2024. gada pasaules čempionāta spēles, ir tādi Eiropas un pasaules mērogā zināmi kanāli, kā piemēram, TSN no Kanādas, DAZN Itālijas atzars, respektablais L’Equipe no Francijas, Portugālē savukārt tas būs pieejams SPORT TV kanālā, Zviedrijā SVT, bet Apvienotajā Karalistē PČ mači būs pieejami FreeSports platformā.

Protams, tāpat ir pieejami daudz un dažādi maksas un bezmaksas online straumēšanas pakalpojumi, tostarp arī IIHF oficiālajās platformās. Esiet droši – spēļu pieejamība un iespēja tām sekot līdzi no pirmās līdz pēdējai sekundei dažādos formātos, ja arī tomēr nevarat tās vērto klātienē arī, ir sasniegusi savu pīķi. Seko Likme.tv norādītajai informācijai un varam garantēt – neviena spēle nepaslīdēs tev garām!

Lai uzzinātu aktuālo informāciju, kas saistīta ar 2024. gada pasaules čempionātu hokejā, iesakām regulāri gan pirms, gan turnīra laikā apmeklēt Likme.tv mājas lapu, kurā vienviet apkopoti svarīgākie jaunumi par un ap sacensībām, kā arī tiek piedāvāti dažādi ekspertu viedokļu par komandu izredzēm, kā arī populārākajām likmēm un daudz ko citu!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4.5/5
2 balsis