40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties NHL spēles (tiešraide, LIVE)

Likme TV, likme.tv
11. oktobris, 2021, 17:32

NHL ir spēcīgākā hokeja līga pasaulē. Latviju pašlaik tajā pārstāv četri hokejisti – Elvis Merzļikins (Kolumbusas “Blue Jackets”), Zemgus Girgensons (Bufalo “Sabres”), Rūdolfs Balcers (Sanhosē “Sharks”) un Teodors Bļugers (Pitsburgas “Penguins”). Katra NHL sezona ir intrigas pilna, jo uzvarētāju paredzēt nav iespējams, turklāt vienmēr kāda sensācija notiek izslēgšanas spēlēs jeb Stenlija kausa izcīņā.

Latvijā NHL tiešraides nodrošina platforma Viaplay, kurā iespējams vērot arī UEFA Čempionu līgas, Eiropas līgas spēles, kā arī Formula 1 sacensības. Mēneša maksa šim pakalpojumam ir 9,99 eiro. Visas NHL spēles iespējams straumēt tiešraidē vai atkārtojumā 48 stundu laikā. Pakalpojums pieejams arī Tet klientiem.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis