40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vēsture runā: abas gūs vārtus, bet otro puslaiku triumfēs “City”

Liverpūle 22:00 @ 17.02.2021

3 no 3!

Čempionu līgas ēnā norisināsies saistošs Anglijas premjerlīgas mačs. Izcilu formu uzņēmušā Mančesteras “City” viesosies Liverpūlē, kur mērosies spēkiem ar “Everton”. Interesanti, ka Peps Gvardiola cīkstēsies pret treneri, ar kuru viņam nav pozitīva bilance. “Everton” vadītājs itālis Karlo Ančeloti ir viens no retajiem pasaules treneriem, kuram ir pozitīva savstarpējo dueļu bilance ar izcilo Gvardiolu.

2013./14. gada sezonā Ančeloti, vadot Madrides “Real” divas reizes pārspēja Pepa vadīto Minhenes “Bayern”, bet iepriekšējā gada janvāri vienu uzvaru, jau Anglijas premjerlīgas ietvaros, spānis atguva. Vai šodien savstarpējo spēļu bilance tiks līdzsvarota? Koeficients uz “City” uzvaru ir 1,33.

    • Abas komandas allaž savā starpā spēlē gana rezultatīvi un reti, kāda paliek uz nulles. Piecās no sešām savstarpējām spēlēm, abas komandas spējušas izcelties. Abas vienības gūs vārtus – koeficients 2.01
    • Interesants ir fakts, ka savstarpējos dueļos “Everton” bieži aizvada labus spēles pirmos puslaiku. Iepriekšējās 8 no 11 savstarpējām spēlēm, “Everton” nav zaudējusi pirmo puslaiku. Liverpūles komanda divas reizes pirmās 45 minūtes noslēgusi vadībā, bet astoņos gadījumos fiksēts neizšķirts. Ja tici “Everton” uzvarai pirmajā puslaikā, tad koeficients ir diezgan kosmisks – 7.40, bet uz neizšķirtu 2.46
    • 5 no 6 iepriekšējiem savstarpējiem dueļiem, “City” spējusi uzvarēt otro puslaiku. Uz to koeficients: 1,62

“City” uzvara 3:1 (1:1 pēc pirmā puslaika)

 

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

"City" uzvarēs otro puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.62
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37