40 EUR bezriska likme
Saņemt

VEF sezonas svarīgākais mačs jeb uz dzīvību un nāvi pret grieķiem

Rīga, 19:30 @ 26.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šodien Rīgas VEF komandai ir spēle uz dzīvibu un nāvi. Komandai beidzot ir iespēja tikt kaut kur tālāk Eiropas turnīros, kas ir pozitīvs faktors, ja salīdzinam ar iepriekšējiem gadiem. Spēle mājās pret Grieķijas “Peristeri”, kurus VEF izbraukumā “salauza” spēles beigās. Grieķiem nekad nepatīk ātrs basketbols, tādēļ šodien VEFam tas jāizmanto savās mājās – jāliek viņiem skriet.

Tāpat VEF “jāvēlk ārā” Grieķijas komandas centrs 37 gadus vecais Burusis, jāspēlē “pick n roll” pret viņu. Esmu pret viņu Eirolīgā spēlējis, viņš ir viens no vājākajiem centriem šajā elementā. Domāju, ka mums ir labi spēlētāji Šķēle, Almans un Zoriks, kuri labi var šajās epizodēs nospēlēt.

Šodien ir VEF lielā iespēja un tā ir jāizmanto. Tāpat par labu runā “Peristeri” problēmas – ir vairāki atlaisti spēlētāji un nomainījies arī galvenais treneris, tādēļ tas jāizmanto. Mana prognoze: VEF uzvara.

Prognoze precīza: VEF uzvara 60:57

Klondaika.lv piedāvā: Bezriska likme uz Milānas klubu derbiju [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
FIBA Čempionu līga. VEF - “Peristeri”: VEF uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.65
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31