40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Young Boys” pret “Ajax”

Berne, 22:00 @ 18.03.2021

0 no 2!

UEFA Eiropas līgā ceturtdien būs zināmas visas astoņas ceturtdaļfināla dalībnieces. Vienā no dueļiem tiksies Šveices “Young Boys” un Amsterdamas “Ajax”. Pirmajā mačā pārliecinošu uzvaru ar 3:0 izcīnīja “Ajax”, tāpēc ceturtdienas vakarā jaunos zēnus sagaida neiespējamā misija.

Starp abiem Eiropas līgas mačiem “Young Boys” aizvadījusi vienu cīņu Šveicē, kurā nospēlēts 2:2 ar “St. Gallen”. Vietējā čempionātā “Young Boys” atrodas drošā pirmajā pozīcijā un maz ticams, ka kaut kas spēs apturēt komandu no ceturtā titula pēc kārtas.

Nedēļas nogalē “Ajax” izcīnīja 20. uzvaru Nīderlandes futbola čempionāta sezonā aizvadītajos 25 mačos. Šobrīd Amsterdamas komanda atrodas turnīra tabulas galvgalī ar 63 punktiem, turklāt, salīdzinot ar tuvāko sekotāju PSV, “Ajax” ir spēle rezervē.

Bukmeikeru vērtējumā par spēles favorīti tiek uzskatīta “Ajax”, uz kuras uzvaru ir koeficients 2,12. Tam, ka spēle noslēgsies ar “Young Boys” uzvaru, piešķirts koeficients 3,05, savukārt neizšķirta varbūtībai ir koeficients 3,95.

Apskatoties tendences Eiropas līgā, redzams, ka “Young Boys” savā laukumā spēlē rezultatīvi, jo pēdējos septiņos mačos no deviņiem gūti vismaz divi vārti. Jāatceras, ka Šveices klubam nav ko zaudēt, un ar koeficientu 2,10 novērtēta iespēja, ka ceturtdien “Young Boys” būs precīza vismaz divreiz (over 1,5).

Izbraukuma mačos “Ajax” nav izcēlusies ar rezultativitāti – pēdējās sešās Eiropas līgas izbraukuma spēlēs no astoņām Amsterdamas komanda nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Uz to, ka “Ajax” arī šajā spēlē būs precīza vienreiz vai vispār nebūs (under 1,5), var uzlikt ar koeficientu 1,95.

Rezultāts: “Ajax” uzvara 2:0 (1:0)

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Prognoze: "Ajax" negūs vairāk par 1 vārtiem (under 1,5)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37