40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Villarreal” jānotur Eirokausu pozīcijas

Madride, 21:00 @ 12.05.2022

0 no 3!

Spānijas futbola čempionātā ceturtdienas vakarā būs trīs 36. kārtas spēles. Madrides komanda “Rayo Vallecano” trīs mačus pirms sezonas beigām ir 12. vietā un garantējusi vietu “La Liga” nākamajā sezonā, bet pretiniece “Villarreal” ir 7. pozīcijā un aktīvi cīnās par ceļazīmi uz Eirokausiem. Astotā vieta atpaliek par punktu, bet līdz sestajai vietai ir trīs punkti.

Iepriekšējās spēles

Pēdējo četru spēļu nogrieznī “Rayo Vallecano” ir divas uzvaras un divi neizšķirti. Punktu sadale bijusi aizvadītajās cīņās, bet pirms izdevās apspēlēt “Barcelona” un “Espanyol”. Pagājušajā nedēļā “Villarreal” zaudēja UEFA Čempionu līgas pusfinālā, savukārt pēdējos divos Spānijas mačos ir zaudējums un neizšķirts, līdz ar to komanda noteikti gribēs uzlabot savas pozīcijas un galu galā arī garastāvokli.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri par spēles favorīti uzskata “Villarreal”, izliekot koeficientu 1,85. Koeficients, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, ir 3,75, savukārt “Rayo Vallecano” panākums novērtēts ar koeficientu 4,40.

“Rayo Vallecano” nav piedzīvojusi zaudējumu pēdējā četrās Spānijas čempionāta spēlēs, un koeficients uz komandas dubultiespēju ir 2,05.

Pēdējās četrās no piecām “Rayo Vallecano” spēlēm Spānijas čempionātā kāda no komandām nav guvusi vārtus. Uz to, ka vismaz viena komanda nebūs precīza arī ceturtdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 1,92.

“Villarreal” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem pēdējās četrās no piecām izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā. Viesiem mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,83.

Rezultāts: “Villarreal” uzvara 5:1 (4:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus - nē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37