40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Rayo Vallecano” pret “Celta Vigo”

Madride, 19:30 @ 01.11.2021

1 no 2!

Spānijas futbola čempionātā pirmdienas vakarā “Rayo Vallecanto” savā laukumā tiksies ar “Celta”. Pirmo 11 spēļu laikā “Vallecanto” izcīnījusi sešas uzvaras, spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi četras neveiksmes, kas turnīra tabulā ļauj ierindoties sestajā vietā, bet “Celta” ar bilanci 3-1-7 ir 14. vietā.

“Rayo Vallecanto” pēdējās septiņās “La Liga” spēlēs tikusi pie piecām uzvarām. Noteikti, ka svarīgākais panākums bija pēdējais, kad savā laukumā izdevās pārspēt “Barcelona”, turklāt pēc mača Barselona paziņoja par galvenā trenera atlaišanu. Septembra beigās “Celta” padevās uzvaru sērija, taču pēdējos četros mačos ir tikai viens panākums.

Bukmeikeri paredz visai sīvu spēli, par nelielu favorīti uzskatot “Rayo Vallecanto”, piedāvājot koeficientu 2,40. Kā otrs ticamākais scenārijs ir “Celta” uzvara (koeficients 3,25), savukārt uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,35.

Pēdējās četrās tikšanās reizēs “Rayo Vallecanto” guvusi vārtus pirmajā puslaikā savā laukumā. Koeficients, ka komanda būs precīza pirmdienas pirmo 45 minūšu laikā, ir 2,15.

Pēc puslaika pārtraukumā “Celta” nav guvusi vārtus pret “Rayo” pēdējās 11 spēlēs pretinieku laukumā. “Celta” negūs vārtus 2. puslaikā – koeficients 1,83.

Rezultāts: 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Rayo Vallecanto" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37