40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Beļģija un Velsa pakaļ trim punktiem

Lēvena, 21:45 @ 24.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīram trešdien tiks dots starts arī Beļģijā, kur vietējie beļģi uzņems Velsas izlasi. Kopā ar šīm izlasēm E grupā spēlē arī Baltkrievija, Igaunija un Čehija. Visticamākais, ka pēdējo tikšanās reizi abas izlases atceras ļoti labi, jo tas notika 2016. gada Eiropas čempionātā, kad ceturtdaļfinālā Velsa bija pārāka ar 3:1.

Bukmeikeri uzskata, ka Beļģijai trešdienas vakarā nebūs nekādu problēmu izcīnīt uzvaru, par ko liecina koeficients 1,30. Uz to, ka mačs noslēgsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 5,20, savukārt Velsas uzvara novērtēta ar koeficientu 10,00.

Ļoti rezultatīva ir Beļģija savā laukumā, jo pēdējās septiņās no astoņām oficiālajām spēlēm mājās gūti vismaz trīs vārti. Tam, ka arī šajā duelī beļģi vismaz trīsreiz (over 2,5) gūs vārtus, piešķirts koeficients 2,40.

Pēdējās deviņās no 11 Velsas futbola izlases oficiālajām izbraukuma spēlēm kāda no komandām nav guvusi vārtus. Vai tas notiks arī trešdienas vakarā? Koeficients 1,55 vēsta, ka tas ir ļoti ticams scenārijs.

Pēdējās septiņās no astoņām spēlēm ar Beļģijas izlases piedalīšanos 1. puslaikā ir gūti vismaz divi vārti. Ar koeficientu 2,55 tiek prognozēts, ka arī šī dueļa 1. puslaikā kopā būs vismaz divi vārti.

Prognoze precīza: Beļģijas uzvara ar 3:1 (2:1)

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Beļģija gūs vismaz 3 vārtus (over 2,5)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.40
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37