Arēna Rīga, 19:30 @ 25.02.2021

1 no 2!

Šovakar divu “Dinamo” duelis KHL: Rīgas komanda uzņems Minskas vienību. Klubi šajā sezonā risina visai dažādus mērķus, Rīgas “Dinamo” vēlas ar godu un labu spēli noslēgt sezonu, kamēr Baltkrievijas komanda jau nodrošinājusi vietu Rietumu konferences “play off” kārtā. Tomēr Minskas komanda šī spēle ir svarīga no turnīra tabulas viedokļa, jo vietu zemāk, 7.vietā esošā Čerepovecas “Severstal” atpaliek par vienu punktu, bet 8.vietā esošie Maskavas “Spartak” par trīs.

Neskatoties uz komandu dažādo motivāciju, gaidāma principiāla cīņa. Bukmeikeri par izteiktiem favorītiem uzskata Minskas “Dinamo” hokejistus, uz kuru uzvaru pamatlaikā tiek piedāvāts koeficients 1,78, kamēr neizšķirts tiek vērtēts ar 5.05, bet uz Rīgas uzvaru 3.46.

Iepriekšējo 19 komandu savstarpējo uzvaru/zaudējumu bilance (ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus) ir 10:9 Rīgas komandas labā.

Iepriekšējās piecās savstarpējās spēlēs šajās sezonā trīs mačos komandas kopā (ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus) guvušas vismaz sešus vārtus. Tāpat četrās no piecām spēlēm katra komanda guvusi vismaz divus vārtus. Uz šādu kombināciju: kopā gūti vairāk kā 5.5 vārti (ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus) + katra komanda gūs vismaz divus vārtus, iespējams izvēlēties koeficientu 2.18 (Pafbet)

Miks Indrašis uzņēmis lielisku individuālo formu: iepriekšējās desmit spēlēs, uzbrucējs atzīmējies ar četriem gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Vai Miks tiks pie vismaz viena rezultativitātes punkta arī šajā spēlē. Betsafe piedāvā koeficientu 1,70 (par diviem punktiem jau 4,40)

Spēles rezultāts: 1:2 pamatlaikā, Indrašim rezultatīva piespēle komandas vienīgajos gūtajos vārtos.

 

LVBET – pievienojies un saņem lielisku welcome bonusu!

Prognoze: Miks Indrašis gūs vismaz vienu rezultativitātes punktu
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
127
Precīzas
67
Zaudētas
59
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT