Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Saņemt bonusu

Ar prieku darām zināmu, ka Likme TV sāk sadarbÄ«bu ar vienu no jaunākajiem Latvijas interneta sporta totalizatoriem ā€“ LVBET. Ikkatrs sporta likmju veicējs LVBET totalizatorā atradÄ«s konkurentspējÄ«gus koeficientus, iespaidÄ«gas akcijas un vienu no plaŔākajiem likmju piedāvājumiem. Å ajā totalizatorā atradÄ«si sporta likmes uz populārākajiem sporta notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē.

LVBET totalizators ar savu izcilo sporta piedāvājumu un kvalitāti ir pazīstams visā plaŔajā Eiropā. Nesen uzsācis savu darbību un ieguvis Latvijas licenci, tas jau kļuvis par daļu no Latvijas sporta totalizatora saimes.

Likme.tv apskats par reÄ£istrÄ“Å”anās procesu:

Kā reÄ£istrēties un sākt likt likmes – LVBET sporta totalizators

Vairāk par Å”o totalizatoru vari lasÄ«t mÅ«su sagatavotājā Ä«paÅ”ajā Likmetv LVBET aprakstā, kur vari iepazÄ«ties ar Ŕī sporta totalizatora plusiem un citiem iemesliem, kāpēc reÄ£istrēties tieÅ”i Å”ajā totalizatorā.

Pievienojies LVBET un pārliecinies, kāpēc tas ir guvis vērā ņemamu pasaules slavu. Izmanto tā iespaidīgo reģistrācijas bonusu, kas arī ir dāsnākais piedāvājums starp pārējiem Latvijas sporta totalizatoriem.

ReÄ£istrējoties LVBET un iemaksājot vismaz 10 EUR sporta totalizatorā, saņemsi 40 EUR vērtu bezriska likmi! Akcijā nepastāv likmju apgrozÄ«jumi vai citi slēpti noteikumi, kas parasti manāmi citos sporta totalizatoros. VienkārÅ”i veic savu pirmo vienkārÅ”o vai kombinēto LVBET sporta likmi ar maksimālo koeficientu 7.00. Zaudējuma gadÄ«jumā LVBET Tev atmaksās Å”o likmi pilnā apmērā lÄ«dz 40 EUR.

Papildus reÄ£istrācijas piedāvājumam LVBET ikkatram sporta likmju veicējam piedāvā Ä«paÅ”u kombinētās likmes bonusu. Ja esi biežs kombinēto likmju veicējs, tad noteikti pievienojies LVBET klientu lokam, jo laimējot katru kombinēto likmi, saņemsi koeficienta palielinātāju jeb Combo boost.

Lai saņemtu kombinētās likmes koeficienta palielinātāju vienkārÅ”i veic kombinētās likmes ar vismaz diviem notikumiem vienā kuponā, kur katra notikuma koeficients ir vismaz 1.25. IepazÄ«sties ar LVBET Combo boost piedāvājuma Å”eit (links uz LVBET combo vai likmetv piedāvājumu), lai uzzinātu uz cik notikumiem kombinācijā jāveic likme, lai dubultotu savu koeficientu! Palielinot savu koeficientu, Tu vari aizmirst par kombinēto likmju veikÅ”anu citos sporta totalizatoros, jo uzvaru gadÄ«jumā LVBET laimestu bÅ«s uz pusi lielāki.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
ArtÅ«rs ir satura un sociālu tÄ«klu menedžeris, kuram ir bagātÄ«ga pieredze darbojoties iGaming nozarē. ArtÅ«rs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tÄ«klu marketingā, kā arÄ« piemērota satura radÄ«Å”anā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu