5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Saņemt bonusu

Ar prieku darām zināmu, ka Likme TV sāk sadarbību ar vienu no jaunākajiem Latvijas interneta sporta totalizatoriem – LVBET. Ikkatrs sporta likmju veicējs LVBET totalizatorā atradīs konkurentspējīgus koeficientus, iespaidīgas akcijas un vienu no plašākajiem likmju piedāvājumiem. Šajā totalizatorā atradīsi sporta likmes uz populārākajiem sporta notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē.

LVBET totalizators ar savu izcilo sporta piedāvājumu un kvalitāti ir pazīstams visā plašajā Eiropā. Nesen uzsācis savu darbību un ieguvis Latvijas licenci, tas jau kļuvis par daļu no Latvijas sporta totalizatora saimes.

Likme.tv apskats par reģistrēšanās procesu:

https://likme.tv/totalizators/lvbet/registracija/

Vairāk par šo totalizatoru vari lasīt mūsu sagatavotājā īpašajā Likmetv LVBET aprakstā, kur vari iepazīties ar šī sporta totalizatora plusiem un citiem iemesliem, kāpēc reģistrēties tieši šajā totalizatorā.

Pievienojies LVBET un pārliecinies, kāpēc tas ir guvis vērā ņemamu pasaules slavu. Izmanto tā iespaidīgo reģistrācijas bonusu, kas arī ir dāsnākais piedāvājums starp pārējiem Latvijas sporta totalizatoriem.

Reģistrējoties LVBET un iemaksājot vismaz 10 EUR sporta totalizatorā, saņemsi 40 EUR vērtu bezriska likmi! Akcijā nepastāv likmju apgrozījumi vai citi slēpti noteikumi, kas parasti manāmi citos sporta totalizatoros. Vienkārši veic savu pirmo vienkāršo vai kombinēto LVBET sporta likmi ar maksimālo koeficientu 7.00. Zaudējuma gadījumā LVBET Tev atmaksās šo likmi pilnā apmērā līdz 40 EUR.

Papildus reģistrācijas piedāvājumam LVBET ikkatram sporta likmju veicējam piedāvā īpašu kombinētās likmes bonusu. Ja esi biežs kombinēto likmju veicējs, tad noteikti pievienojies LVBET klientu lokam, jo laimējot katru kombinēto likmi, saņemsi koeficienta palielinātāju jeb Combo boost.

Lai saņemtu kombinētās likmes koeficienta palielinātāju vienkārši veic kombinētās likmes ar vismaz diviem notikumiem vienā kuponā, kur katra notikuma koeficients ir vismaz 1.25. Iepazīsties ar LVBET Combo boost piedāvājuma šeit (links uz LVBET combo vai likmetv piedāvājumu), lai uzzinātu uz cik notikumiem kombinācijā jāveic likme, lai dubultotu savu koeficientu! Palielinot savu koeficientu, Tu vari aizmirst par kombinēto likmju veikšanu citos sporta totalizatoros, jo uzvaru gadījumā LVBET laimestu būs uz pusi lielāki.

PIEVIENOJIES ŠEIT

Saņemt bonusu
Autors
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Mēs izvēlamies
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu