40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: “Arsenal” vs. “Benfica” atbildes spēle

Londona, 19:55 @ 25.02.2021

2 no 2!

UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla atbildes spēle starp Londonas “Arsenal” un Lisabonas “Benfica”. Abu vienību pirmajā duelī pirms nedēļas tika konstatēts neizšķirts 1:1.

Komandas aizvadīja bezvārtu pirmās 45 minūtes, bet apmainījās ar vārtiem spēles otrajā puslaikā – tieši tā, kā Likme TV trendi bija paredzējuši.

Bukmeikeri par spēles favorītiem uzskata “Arsenal” futbolistus, uz kuriem koeficients 1,74, neizšķirts 4.00, bet uz “Benfica” panākumu pamatlaikā 4.80.

Neskatoties uz to, ka iepriekšējā spēle mums atnesa divus vārtus guvumus, “Arsenal” Eiropas līgā šajā sezonā spēlējuši rezultatīvi. Komanda 6 no 7 iepriekšējām spēlēm guvusi vismaz divus vārtus. Uzlikt uz to, ka Londonas komanda šajā spēlē parādīs savu uzbrukuma potenciālu un gūs vismaz divus vārtus jeb over 1.5, var ar koeficientu 2.00.

Var paredzēt, ka arī atbildes spēlē svarīgāks būs cīņas otrais puslaiks. No iepriekšējām deviņām “Arsenal” spēlēm Eiropas līgā, piecās komandas guvušas vismaz divus vārtus otrajā puslaikā (līdzīgi kā pirms nedēļas). Vai tas atkārtosies arī šovakar? Otrais puslaiks over 1.5, koeficients – 2.14.

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognoze: "Arsenal" over 1.5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37