40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Zenit” uzņem pa Krieviju ceļojošo “Real”

Sanktpēterburga, 19:00 @ 04.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ļoti interesants mačs Eirolīgā gaidāms starp Sanktpēterburgas “Zenit” un Madrides “Real”. Komandas turnīra tabulā atrodas viena otrai blakus (attiecīgi 6. un 7. vietā). Abas vienības nerāda to labāko sniegumu, taču uzskatu, ka “Zenit” uzvarēs.

“Real” devusies garākā izbraukumā, turklāt šonedēļ pamanījās zaudēt “Khimki”, pēdējās piecās spēlēs tiekot tikai pie divām uzvarām. Karaliskajai komandai Krievijā nevar palīdzēt Serhio Juļs un Entonijs Rendolfs, un pietrūkst spēlētāja, kurš izšķirošajos brīžos var uzņemties iniciatīvu, un tas bija redzams pēdējā mačā.

“Zenit” iepriekšējā spēlē nevarēja palīdzēt Artūrs Gudaitis, taču sastāvu papildinājis Teriks Bleks. Pēdējā spēlē “Zenit” atspēlējās no -10 pret Berlīnes “Alba” un uzskatu, ka komanda var uzvarēt arī “Real”. Prognozēju “Zenit” panākumu ar vismaz trīs punktu pārsvaru – handikaps -2.5.

Prognoze neprecīza: “Real” uzvara 75:71

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zenit -2.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.23
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73