40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Zenit” un “Baskonia” mačs ar lielu atbildību

Sanktpēterburga, 19:00 @ 18.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svarīga spēle ceturtdienas vakarā Eirolīgā starp Sanktpēterburgas “Zenit” un Vitorijas “Baskonia”. Abas komandas balansē uz izslēgšanas spēļu robežas – “Zenit” ar 16 uzvarām un 12 zaudējumiem ir 8. vietā, bet “Baskonia” atrodas vienu pozīciju zemāk ar 15 uzvarām un 14 neveiksmēm.

“Zenit” atrodas nelielā bedrē, jo pēdējās četrās Eirolīgas spēlēs izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru, bet “Baskonia” bijušas diametrāli pretējas sekmes, jo no septiņām aizvadītajām spēlēm sešas ir izdevies noslēgt kā uzvarētājai.

Ļoti svarīgi Sanktpēterburgas komandai ir tas, ka sastāvā atgriezies Artūrs Gudaitis, kurš ir ļoti svarīgs spēlētājs cīņā zem groziem un atlēkušajām bumbām, un tas ļoti pietrūka “Zenit” vienībai. Pirmajā tikšanās reizē šosezon Sanktpēterburga izcīnīja uzvaru ar 77:70.

Neskatoties uz pēdējo maču rezultātiem, “Zenit” kopumā ir labāka komanda. Apzinoties, ka ar šo uzvaru var veikt platu soli izslēgšanas spēļu virzienā, prognozēju, ka Sanktpēterburga izcīnīs uzvaru spēlē ar vismaz trīs punktu pārsvaru (handikaps -3).

Prognoze neprecīza: “Baskonia” uzvara ar 79:75

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zenit" uzvara ar vismaz 3 punktiem (handikaps -3)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73