Sanktpēterburga, 19:00 @ 18.03.2021

Prognoze neprecīza!

Svarīga spēle ceturtdienas vakarā Eirolīgā starp Sanktpēterburgas “Zenit” un Vitorijas “Baskonia”. Abas komandas balansē uz izslēgšanas spēļu robežas – “Zenit” ar 16 uzvarām un 12 zaudējumiem ir 8. vietā, bet “Baskonia” atrodas vienu pozīciju zemāk ar 15 uzvarām un 14 neveiksmēm.

“Zenit” atrodas nelielā bedrē, jo pēdējās četrās Eirolīgas spēlēs izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru, bet “Baskonia” bijušas diametrāli pretējas sekmes, jo no septiņām aizvadītajām spēlēm sešas ir izdevies noslēgt kā uzvarētājai.

Ļoti svarīgi Sanktpēterburgas komandai ir tas, ka sastāvā atgriezies Artūrs Gudaitis, kurš ir ļoti svarīgs spēlētājs cīņā zem groziem un atlēkušajām bumbām, un tas ļoti pietrūka “Zenit” vienībai. Pirmajā tikšanās reizē šosezon Sanktpēterburga izcīnīja uzvaru ar 77:70.

Neskatoties uz pēdējo maču rezultātiem, “Zenit” kopumā ir labāka komanda. Apzinoties, ka ar šo uzvaru var veikt platu soli izslēgšanas spēļu virzienā, prognozēju, ka Sanktpēterburga izcīnīs uzvaru spēlē ar vismaz trīs punktu pārsvaru (handikaps -3).

Prognoze neprecīza: “Baskonia” uzvara ar 79:75

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Zenit" uzvara ar vismaz 3 punktiem (handikaps -3)
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT