40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Zenit” pret CSKA

Sanktpēterburga, 19:00 @ 17.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Interesants duelis pirmdien sagaida VTB līgā, jo savā starpā tiksies divas Eirolīgas komandas – Sanktpēterburgas “Zenit” un Maskavas CSKA. Krievijas galvaspilsētas komanda ar astoņām uzvarām un diviem zaudējumiem dala pirmās trīs vietas ar Kazaņas “Unics” un Sarātovas “Avtodor”, kamēr ceturtajā vietā ar septiņām uzvarām un trim neveiksmēm ir “Zenit”.

Gadu “Zenit” iesāka ar negaidītu zaudējumu pret “Parma”, taču kopš 4. janvāra komanda nav devusies laukumā, jo nākamās trīs Eirolīgas spēles tika pārceltas. Krietni lielāka spēļu prakse ir CSKA, kas līderu divkaujā VTB līgā apspēlēja “Avtodor”, bet Eirolīgā pieveiktas “Panathinikaos” un ASVEL.

Sezonas gaitā CSKA sniegums bijis viļņains, taču pēdējā laikā komanda spēlē labi. Maskavas klubs pašlaik ir uz viļņa, arī spēļu prakse ir regulāra, līdz ar to prognozēju, ka CSKA pārspēs “Zenit” ar vismaz četriem punktiem (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: “Zenit” uzvara 81:68

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognzoe: CSKA handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29