40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Warriors” bijusi pārāka galvenajos elementos

Denvera, 5:00 @ 22.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Rietumu konferences pirmās kārtas sērijā starp Goldensteitas “Warriors” un Denveras “Nuggets” pēc pirmajām divām spēlēm vadībā ar 2-0 ir “Warriors”, un es uzskatu, ka sērija noslēgsies jau pēc četriem mačiem. Goldensteita līdz šim bijusi pārāka praktiski visos svarīgajos basketbola elementos, un arī sastāvs ir krietni konkurētspējīgāks nekā “Nuggets”.

“Nuggets” bez Nikolas Jokiča principā nav otrās vijoles, un ļoti pietrūkst gan Džamals Marejs, gan Maikls Porters juniors. Lai gan Denverā vienmēr bijis grūti spēlēt, uzskatu, ka “Warriors” negribās pagarināt sēriju, tāpēc prognozēju Stefana Karija & Co uzvaru sērijas trešajā mačā ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Prognoze precīza: “Warriors” uzvara 118:113

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Warriors" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73