40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai būs rezultatīva cīņa “Skonto” stadionā?

Rīga, 21:45 @ 24.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas futbola izlase 2022. gada Pasaules kausa atlasi sāks mājās pret Melnkalni – ar spēli, kurā visreālāk varam cerēt uz uzvaru šajā ciklā pret pirmo četru grozu komandām. Melnkalnieši gan jebkurā gadījumā būs pietiekami izteikti mača favorīti, jo mēs melnkalniešus par viņu sastāva komplektāciju varam tikai apskaust. Taču tie ir spēku samēri uz papīra un ideālos apstākļos – pašlaik viss liecina par to, ka trešdienas vakarā “Skonto” stadionā apstākļi ne tuvu nebūs ideāli.

Ja zemā temperatūra vēl būtu mazākā bēda un virkne melnkalniešu tādos apstākļos spēlē arī ikdienā, tad lielākā problēma būs laukuma kvalitāte, kas, saprotams, spēku samērus varētu būtiski izlīdzināt un vedina gaidīt, ka bumba diezgan daudz turēsies gaisā, nevis tiks piespēlēta pa zemi – kā to patīk darīt melnkalniešiem. Martā Latvijas izlase mājas spēli nav uzņēmusi kopš 2005. gada, kad ar 4:0 sasita Luksemburgu.

Īpaša pamata gaidīt rezultatīvu spēli nebūtu arī labākas kvalitātes laukumā, jo nez vai kāda no komandām pa galvu, pa kaklu mestos uzbrukumā. Melnkalne, vismaz pie iepriekšējiem treneriem, ļoti labprāt spēlē vidējā un zemā blokā, pretiniekus sagaidot pie centra un presingu sākot 40 metrus no pretinieku vārtiem pēc ceturtās piektās piespēles, nevis pirmās, un arī pozicionālos uzbrukumos nekur nesteidzas, pacietīgi meklējot īstās zonas. Latvijas izlase Daiņa Kazakeviča vadībā spēlē tiešāku un vertikālāku futbolu un šajā ziņā varētu pat būt aktīvāka spēles tempa forsēšanā pirmajā puslaikā (melnkalnieši savukārt varētu aktivizēties, ja otrajā puslaikā būs viņu neapmierinošs rezultāts), taču, atkal, diez vai šādas kvalitātes laukumā.

Prognoze neprecīza: Melnkalnes uzvara ar 2:1 (1:1)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.70
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90